Που θα πάτε τα Χριστούγεννα 2008

Mariza

Member
Μηνύματα
32
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑ-ΣΑΛΑΜΑΝΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Λατινική Αμερική
Κάνουμε τρέλο groupaki μου φαίνεται αμα μαζευτούμε. Άσχετο αλλά να νομίζω οτι θα πήξουμε απο τον κόσμο και θα είναι λίγο ξενέρωμα. Απο την αλλη ελπίζω η πολη να μας αποζημιώσει. Θα δείξει.

Καλή διάθεση να υπάρχει...!Προτιμώ φέτος τα Χριστούγεννα τα ελληνικά να τ ακούσω στην Πράγα :p!!!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Εγώ θα μείνω εντός Ελλάδος και θα περάσω το τετραήμερο στο Πήλιο
πολυ ωραια!!!
εκει ειχα κανει millenium το 2000.πριν τα χανια σε μια χαραδρα δεξια υπαρχει ενα hotel το μανθος.
τζακι στο δωματιο τεραστιο σαλονι με τζακαρα απιστευτο σπεντζοφαι,1χιλιομετρο απο χανια.αλλαγη χρονου με ζωντανη ορχηστρα και φτηνο θυμαμαι.
καλα να περασετε
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Ουφ, ζήλεψα τώρα... Ο σύζυγος προφανώς θα έχει βάρδια, οπότε δεν προβλέπεται κάτι για τις εορτές. Κατά Φλεβάρη μεριά βλέπουμε...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ουφ, ζήλεψα τώρα... Ο σύζυγος προφανώς θα έχει βάρδια, οπότε δεν προβλέπεται κάτι για τις εορτές. Κατά Φλεβάρη μεριά βλέπουμε...
menia δεν πειράζει!!!! εγώ να δείς τι βάρδιες θα έχω τότε ...:( αλλα το αντάλλαγμα ξερεις ε??
θα τους τα πάρω κανονικά μετεόρτια και θα την κάνω για αλλού!!!!
δές το με χαμόγελο!!!:bleh:
 

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
Ναι!Είχα ενημερωθεί επ'αυτού, αλλά είχα φαγωθεί να πάω Πράγα φέτος κ ήταν οι μόνες μέρες που μπορούσαμε!Καλή παρέα να'χεις, κ η Πράγα θα ναι πανεμορφή κ μ'ελληνικά και με Τσέχικα :p!!!

σου εχω και χειροτερο, Πραγα φεβρουαριο του 2008 εκτος απο τους υπολοιπους ελληνες που συναντουσαμε οπου και αν πηγαίναμε ειχαμε και την ατυχια να συνανταμε και ατομα απο το ιδιο νησι που ειχαν παει με διαφορετικο πρακτορειο....καναμε και κρουαζιερα ολοι μαζι....:clap::bleh::clap:

α ναι και επειδη το ξεχασα θα ειμαι και εγω απο αυτους που δεν θα πανε πουθενα τις γιορτες λογο δουλειας...
 

kosvik

Member
Μηνύματα
121
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Τα χριστουγεννα θα παντρεψω ενα παιδικο φιλο στην αλεξ/πολη οποτε και θα περασω εκει τις γιορτες
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Δεν εχω αδεια ουτε για δειγμα,:(οποτε μαλλον Αθηνα:D,και το πολυ πολυ 2-3 μερες στα Χανια.:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom