Πού αλήθεια θα θέλατε να βρίσκεστε τώρα;

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Πίσω στο Kragujevac της Σερβίας, στην πλατεία του παλιού γυμνασίου, μια ηλιόλουστη αλλά παγερή χειμωνιάτικη ημέρα..
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Εγω παλι θα ηθελα να ημουν στο Sealand...
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
σε ένα μπαράκι στην Prenzlauerberg με καλή παρέα να γελάμε μέχρι δακρύων και μετά να πάμε να παίξουμε ποδοσφαιράκι.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
πρωτοχρονιά του 2007
στο lobby του PARK HYATT PARIS στην vendome να πίνουμε το ποτο μας και να απολαμβάνουμε την κουβέντα με τον Νίκο Αλιάγα στο διπλανό τραπέζι
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Η μνήμη Βιkο είναι δυνάστης και μακάριοι όσοι την έχουν επιλεκτική. Τα ταξίδια μου χάρισαν αναμνήσεις, δυνατές στιγμές που πολλές φορές λειτουργούν σαν καταφύγιο. Αυτό όμως που πραγματικά θα ήθελα τώρα είναι το Μελαγκάβι. Η επιβλητικότητα του τοπίου, η δυναμική του κτίσματος, η παντελής απουσία του ανθρώπινου γαληνεύουν την ψυχή από τα πάθη και τα λάθη. Το μέρος αυτό σε αποκαθαίρει. Εκεί θέλω να βρίσκομαι κι αυτό αποζητάω όταν η "πολλή συνάφεια" γίνεται ανυπόφορη.

Τέτοιες ώρες, τέτοια λόγια!
 

sweetart

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
παντου αλλα περισσοτερο στην Αστυπαλαια που περασα τις πιο ελευθερες μερες της ζωης μου.καλη παρεα παντα,αλκοολ κ γελιο!!!
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Η θάλασσα είναι ευεργετική.το απέραντο γαλάζιο δημιουργεί μια αίσθηση ελευθερίας και ηρεμίας. αλλά τώρα εγώ θα ήθελα να ήμουν κάπου ώστε να μπορώ να γευτώ την αλμύρα της και να αφεθώ. επιλέγω λοιπόν Ινδονήσια και δη Μπαλί. Μια ξαπλώστρα, ένας μασέρ και ανα τακτά χρονικά διαστήματα επαφή με το υγρό στοιχείο.:bleh:
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Εγώ θα ήθελα να βρίσκομαι στο Λονδίνο!!Δεν έχω έναν συγκεκριμένο λόγο, απλά το είδα χθες στον ύπνο μου και μου άρεσε :clap: , και μιας που δεν έχω πάει ποτέ, θα ήθελα να βρίσκομαι εκεί! ;)
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Στο Βrunate στο καφενεδάκι που κρέμεται κυριολεκτικά στο γκρεμό με θέα την λίμνη και την πόλη του Como!!!Απέραντη γαλήνη......σκέτη μαγεία!!
 

Biko

Member
Μηνύματα
25
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Για να δούμε...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Στο Βrunate στο καφενεδάκι που κρέμεται κυριολεκτικά στο γκρεμό με θέα την λίμνη και την πόλη του Como!!!Απέραντη γαλήνη......σκέτη μαγεία!!
Αυτό ακριβώς θα επισκεφτώ, Αθηνά, σε λίγες μέρες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.076
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom