Πού αλήθεια θα θέλατε να βρίσκεστε τώρα;

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Θα ηθελα να ειμαι εδω ακριβως που βρισκομαι τωρα.....!!!
αλλα δεν θα με χαλαγε καθολου να βρισκομαι και σε ενα no name νησακι της ΝΑ Ασιας.
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Θα ήθελα να βρίσκομαι σε μια παραλιακή καφετέρια στο Amalfi της Costiera Amalfitana,(Napoli-Italia) να απολαμβάνω έναν αυθεντικό espresso κάτω απο τον ζεστό ανοιξιάτικο ηλιαράκο και να αγναντεύω τη θάλασσα και τα νησιά απέναντί μου...
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.036
Likes
1.605
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Στον παγετώνα Eyjafjallajokull, νότια Ισλανδία.
 
Last edited by a moderator:

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.858
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
σε εναν παγετωνα στις Αλπεις να λιωνω στις πιστες..
ή
σε κανα no name νησακι της ΝΑ Ασιας οπως ειπε κ ο φιλος παραπανω
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.062
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Με τη κούραση που έχω τραβήξει φέτος δε σκέφτομαι τίποτα καλύτερο από μια αιώρα δίπλα στη θάλασσα στα Bora Bora, δοκιμάζοντας κοκτεηλ και ακούγοντας chill out μουσικη.
Αν έπρεπε να διαλέξω από τα μέρη που έχω επισκεφθεί θα αμφιταλαντευόμουν ανάμεσα σε μια ταβέρνα ξεχασμένη στο χρόνο στο San Gimignano, πίνοντας τοπικά κρασιά και τρώγοντας τα παρελκόμενα αλλαντικά ή εναλλακτικά να μπορούσα να νοικιάσω ένα δωμάτιο στοn πύργο του neuschwanstein και με καλή παρέα να αγναντεύω το χιονισμένο τοπίο:clap::clap:
 

kategri

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βέγκας
Στο Las Vegas μέσα σε ένα αυτοκίνητο. Κάνοντας βόλτα, νύχτα με την πόλη κατάφωτη και παρέα με έναν άνθρωπο που ταξίδεψε πολύ, έκανε πραγματικότητα το ονειρεμένο μου ταξίδι και μου έμαθε πολλά αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει πια! Συγγνώμη που έγινα μελό αλλά εκεί θα ήθελα να ήμουν τώρα!
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Σε μια osteria στο πολύχρωμο Μπουράνο με ντάλα ήλιο ή στο Honfleur στη Νορμανδία και να τρώω ότι και στο Μπουράνο δηλαδή moules marinées και coquilles saint jacques...
 

kathrin

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ελα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
μεσα στο ελκηθρο σκεπασμενη με κουβερτα (φορωντας βεβαια τη καταληλη εσωθερμικη στολη) με τους ταρανδους να οδηγουν μεσα στο καταχιονισμενο δασος της βορειας φιλανδιας. και μετα τη βολτα στο δασος να καταληγουμε στη φαρμα των χασκει για μια γρηγορη πορεια σε ελκηθρο με χασκει να τρεχουν τρελα
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Τώρα εγώ που αυτή τη στιγμή, δεν ξέρω που θα ΄θελα να ΄μαι ... μήπως να το κοιτάξω ... (ένας ψυχολόγος βρε παιδιά):haha::haha:

Αααα ψέματα.... βροχούλα θα θελα, ακόμα και έξω από τη βεράντα μου....:D

Ασε αυριο μήπως μου λθει καμμια καλύτερη ιδέα....
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Μιας και έχω βάρδια μέχρι το πρωί, θα' θελα να βρίσκομαι στο κρεβατάκι μου και να ροχαλίζω! Δε ζητάω πολλά ε:cool:?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.903
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom