Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ναι, αλλά έχει πει επίσης ότι δεν είναι Ισπανία, αν θυμάμαι καλά. Μήπως είναι όντως το Γιβραλτάρ που είπες; Ευρώπη θεωρείται, αλλά δεν είναι πάνω από το αυλάκι...

Το Γιβραλτάρ είναι πάνω από το αυλάκι.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγω πάλι δεν τον βρήκα, δεν το επιβέβαιωσα και σας το λεω για να μην σας σκάσω (οχι σαν κάτι άλλες ροζα):bleh::bleh:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
badajoz ...??????
ροζα ...ναι η οχι
Τι είναι τούτο το μπαντατζόζ???? όχι, κυρία μου, όχι.....κι έχετε φτάσει ως και τη μακρινή Ινδία, ντροπή σας!:bleh:

@earth citizen: εγώ, δεσποινίς μου, το βρήκα με το σπαθί μου! Ξέρετε πόσα χρόνια ονειρεύομαι να εντρυφήσω στην ιστορικότητα και μοναδικότητα αυτού ή ενός παρόμοιου ναού? Και δεν αξιώθηκα...ακόμα....
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Εγω πάλι δεν τον βρήκα, δεν το επιβέβαιωσα και σας το λεω για να μην σας σκάσω (οχι σαν κάτι άλλες ροζα):bleh::bleh:
Εσείς να πάψετε να μας κρυφοκοιτάτε σμιχτοφρύδικα πίσω από τη λευκή στούπα σας και να στρωθείτε για κάνα ινδικό κεφαλαιάκι ακόμα....α μα πια, μέχρι κι ο ιώβειος sporos αγανάχτησε!!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγω ξέρω ότι το αυλάκι είναι ο Ισθμός της Κορίνθου!!! μπερδεύτηκα:shock: Τι ψάχνουμε?:shock::shock::shock::shock:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αααα !!! θαύμα!! μιλάνε οι γάτες!!!!!!!!:haha::haha::haha::haha: Αντε όλο θυμώνεις!!!! πέστο ρε Ρόζα που είναι? γιατί ψάχνω στην Πάτρα, στην Καλαμάτα στην Σπάρτη........ Μπευρδεύτηκα η γυναίκα!!!!:bleh::bleh:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Ναι, αλλά τι γάτες, με πέταλα (ή μάλλον, με χρυσόψαρα!)
Πριτς, δεν το λέω, να το βρείτε μόνες σας!!! Σας λέω μόνο να εστιάσετε στα πιο πρόσφατα ταξίδια του πιπεράτου Bahari....ταύτα είπα και άλλα δε λέω!!!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.078
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
@earth citizen: εγώ, δεσποινίς μου, το βρήκα με το σπαθί μου! Ξέρετε πόσα χρόνια ονειρεύομαι να εντρυφήσω στην ιστορικότητα και μοναδικότητα αυτού ή ενός παρόμοιου ναού? Και δεν αξιώθηκα...ακόμα....

Αφού το βρήκες με το σπαθί σου, πες το δημόσια ντε:bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.249
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom