Ryanair Προβληματα με Ryanair

stelioskrete

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Παιδια ευχαρηστω για της απαντησεις εκανα online check in αλλα εκανα ενα μοκρο λαθος στο ονομα ενω γραφει η ταυτοτιτα κωΝστατινος εβαλ κωσταντινος χωρεις το Ν θα υπαρξει προβλημα λετε?το ταξιδι ειναι απο Χανια για Θεσσ

Thnx
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Παιδια ευχαρηστω για της απαντησεις εκανα online check in αλλα εκανα ενα μοκρο λαθος στο ονομα ενω γραφει η ταυτοτιτα κωΝστατινος εβαλ κωσταντινος χωρεις το Ν θα υπαρξει προβλημα λετε?το ταξιδι ειναι απο Χανια για Θεσσ

Thnx
δεν θα υπαρξει προβλημα.....εχει συμβει ξανα..σε αλλους εδω μεσα και ειπαν οτι δεν ειχαν προβλημα...θα ψαξω να βρω το post
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
δεν θα υπαρξει προβλημα.....εχει συμβει ξανα..σε αλλους εδω μεσα και ειπαν οτι δεν ειχαν προβλημα...θα ψαξω να βρω το post
ειναι προηγουμενο post http://www.travelstories.gr/community/threads/Ερωτήσεις-για-ryanair.35228/page-63
"Ναι έχει τύχει σε πολλούς.
Καλό θα είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο σε ένα από τα νούμερα που έχει εδώ και να τους το πεις
https://www.ryanair.com/en/questions/contacting-customer-service
για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι δεν θα γίνει κάποια στραβή.
*Αυτό που γράφτηκε στο πάνω μήνυμα είναι σωστό. Έχεις 24 ώρες περιθώριο από την στιγμή της κράτησης για να διορθώσεις το όνομα σου μόνη και να γλιτώσεις έτσι το τηλεφώνημα."
Και ενα αλλο...
"saroco εισαι σιγουρος?????εχω ξεχασει γραμμαμεσα στο ονομα...ναμην τους παρω τηλ???μπορει να χειροτερεψω τα πραματα???αχ θεουλη μου τι τραβαω.....δεν σκαω για τα χρηματα ειναι πολυ φθηνο το εισητηριο μου,αλλα οοοοοολοοοοο αυτο τοσκασιμο απο χτες,θα με τρελενει σας λεω!!!"
 
Last edited:

stelioskrete

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Αυριο ειναι το ταξιδη λεω να τους παρω σημερα να τους πω για το γραμμα που ξεχασα να βαλω .... στο τηλ που ειναι στο rest of the world περνουμε?

Thnx
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Αυριο ειναι το ταξιδη λεω να τους παρω σημερα να τους πω για το γραμμα που ξεχασα να βαλω .... στο τηλ που ειναι στο rest of the world περνουμε?

Thnx
Ναι αυτό είναι το τηλέφωνο εφόσον μένεις Ελλάδα και θέλεις να μιλήσεις στα Αγγλικά(Ελληνικά δεν έχει).
 

litsaki_tz

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλησπέρα,

Μόλις έκλεισα εισιτήρια με ryanair για Αθήνα - Χανιά το Μάιο. Από βλακεία - απροσεξία, στο φύλο έβαλα "Mr." στο όνομά μου αντί για "Mrs.". Τους πήρα τηλέφωνο αλλά έχουν κλείσει (Κυριακή σήμερα). Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω τηλεφωνικά μαζί τους σε δύο μέρες, λέτε να υπάρξει ζήτημα χρέωσης ακόμα και σε πτήση εσωτερικού;
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Μέσα σε 24 ώρες από την στιγμή της κράτησης μπορείς να κάνεις διορθώσεις.Αν δεν τα καταφέρεις με αυτόν τον τρόπο κάνε ένα τηλεφώνημα και απλά θα πληρώσεις για την κλήση που δεν είμαι σίγουρος αν χρειάζεται κιόλας να πάρεις τηλέφωνο για αυτό το πράγμα αλλά καλού κακού κάνε το.
 

litsaki_tz

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ευχαριστώ!! Ξέρεις όμως που το διορθώνω;; Γιατί πήγα να κάνω αλλαγή ονόματος κ ζητάνε 110 ευρώ..ενώ το εισιτήριο έκανε 60 ευρώ!!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
on topic παρακαλω :)
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα,

Μόλις έκλεισα εισιτήρια με ryanair για Αθήνα - Χανιά το Μάιο. Από βλακεία - απροσεξία, στο φύλο έβαλα "Mr." στο όνομά μου αντί για "Mrs.". Τους πήρα τηλέφωνο αλλά έχουν κλείσει (Κυριακή σήμερα). Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω τηλεφωνικά μαζί τους σε δύο μέρες, λέτε να υπάρξει ζήτημα χρέωσης ακόμα και σε πτήση εσωτερικού;
να μην παρεις κανεναν τηλεφωνο δεν υπαρζει κανενα προβλημα !!ουτε για πτηση εσωτερικοθ αλλα ουτε και ανηταν εσωτερικο.ΣΙΓΟΥΡΑ!!

Μέσα σε 24 ώρες από την στιγμή της κράτησης μπορείς να κάνεις διορθώσεις.Αν δεν τα καταφέρεις με αυτόν τον τρόπο κάνε ένα τηλεφώνημα και απλά θα πληρώσεις για την κλήση που δεν είμαι σίγουρος αν χρειάζεται κιόλας να πάρεις τηλέφωνο για αυτό το πράγμα αλλά καλού κακού κάνε το.
Μα σεν εγραψε λαθος ονομα !!!!?? εγραψε αντι για κυρια κυριος ,ελεος!!...δεν παιζει κανενα ρολο !!!εγω παντα Mr βαζω...και εσωτερικο και εξωτερικο μια χαρα πεταω

Ευχαριστώ!! Ξέρεις όμως που το διορθώνω;; Γιατί πήγα να κάνω αλλαγή ονόματος κ ζητάνε 110 ευρώ..ενώ το εισιτήριο έκανε 60 ευρώ!!
καλε μην κανεις τιποτα!!πετας μια χαρα!!!
 
Last edited by a moderator:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης :

Κάθε απορία που έχει σχέση με διαγραφή μηνυμάτων ή μελών του travelstories, ή με οποιαδήποτε ενέργεια της διαχειριστικής ομάδας, θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα στα μέλη της διαχειριστικής ομάδας και όχι δημόσια στο forum.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.507
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom