Προσφορά AEGEAN για Ιταλία

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
128 για ενα ατομο προσφορα????Αμα βαλεις για 2 σου παει 180 το ατομα!Παλι την ιδια πολιτικη!Μα σου λεω δεν αλλαξε τις τιμες!Bρε Νera στις επιστροφες εχει μονο ενα 25αρι για Ιουλιο!Τι ευελιξια και πρασιν αλογα!
Πράσσειν άλογα..;)
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
DimitraK, δεν μπαίνεις να ρίξεις μια ματιά και σήμερα; Έβγαλε και τα 19άρια της για Ιούλιο, όσο όμως πας προς τα τέλη Ιουλίου οι τιμές ανεβαίνουν.
Ίσως χτες να μην είχαν περαστεί ακόμα οι προσφορές. Εξάλλου εμένα το μέιλ σήμερα μου ήρθε.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όταν βρίσκετε μια προσφορά, πρέπει να κάνετε νέο θέμα, μην ποστάρετε προσφορές καινούριες σε παλιά θέματα.
 

AlexG

Member
Μηνύματα
144
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα γίνονται...
Και για Βιέννη, Βρυξελλες κλπ εχει παρομοιες χαμηλες τιμες (σχετικα) για εκεινη την περιοδο
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αν και φυσικά ισχύει η παρατήρηση του Def, όσον αφορά τη Ρώμη δεν είναι καινούρια η προσφορά, η παλιά είναι που ποτέ δεν άλλαξε η τιμή. από τότε την ίδια τιμή έχει η Ρώμη, 116 δηλ. φαίνεται θα υπήρχε μεγάλη ζήτηση..
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Δε καταλαβαίνω το λόγο να χρειάζεται επιβεβαίωση η παρατήρηση του Def,που καλά έκανε ως administrator.
Όταν βρίσκουμε μία πολύ καλη τιμή να μην τι ποστάρουμε δηλαδή;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δε καταλαβαίνω το λόγο να χρειάζεται επιβεβαίωση η παρατήρηση του Def,που καλά έκανε ως administrator.
Όταν βρίσκουμε μία πολύ καλη τιμή να μην τι ποστάρουμε δηλαδή;
όταν η τιμή είναι νέα προσφορά πρέπει να ανοίγεις νέο θέμα. η συγκεκριμμένη τιμή 116 για Ρώμη δεν έχει αλλάξει από την τελευταία της προσφορά, οπότε καλώς δεν άνοιξες νέο θέμα. χωρίς να θέλω να γίνω χαλίφης στη θέση του χαλίφη...
http://www.travelstories.gr/%F0%F1%EF%F3%F6%EF%F1%DD%F2-%E1%E5%F1%EF%F0%EF%F1%E9%EA%FE%ED-%E5%F4%E1%E9%F1%E5%E9%FE%ED/31594-%E1egean-%F0%F1%EF%F3%F6%EF%F1%DC-%E9%F4%E1%EB%DF%E1-%E3%E1%EB%EB%DF%E1.html
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
όταν η τιμή είναι νέα προσφορά πρέπει να ανοίγεις νέο θέμα. η συγκεκριμμένη τιμή 116 για Ρώμη δεν έχει αλλάξει από την τελευταία της προσφορά, οπότε καλώς δεν άνοιξες νέο θέμα. χωρίς να θέλω να γίνω χαλίφης στη θέση του χαλίφη...
http://www.travelstories.gr/%F0%F1%...DC-%E9%F4%E1%EB%DF%E1-%E3%E1%EB%EB%DF%E1.html
Noμίζω ότι το θέμα χρήζει διευκρίνισης από ''πάνω'', για την πιο πρακτική ενημέρωση των μελών.
Όπως χάνεις χρόνο για να βρείς μία προσφορά και την οποία θέλεις να μοιραστείς,το ίδιο ισχύει και για την εύρεση μίας καλής τιμής(που δεν έχει τον τίτλο ''προσφορά''),η οποία ενδέχεται να αλλάξει από μέρα σε μέρα.
Η γνώμη μου είναι να ανοίγεται νέο θέμα,παρόλο που ποστάρησα σε υπάρχον γιατί δεν είχα διαβάσει το μήνυμα του θέματος.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom