Προσφορά MALEV 79 ΕΥΡΩ

nikos_top

Member
Μηνύματα
65
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η προσφορα ειναι super και ισχυει ακομη(το πρωι εδινε εισητηρια με 79 ευρώ) να πω την αληθεια το σκεφτομαι αν και εχω παει βουδαπεστη το Νοενβριο του 2008 με προσφορα τοτε 310 ευρώ για δυο απο θεσ/νικη.....
με φοβιζει μονο να κλεισω απο τωρα για Δεκεμβρη η για το νεο ετος γιατι με αυτή την ανασφάλεια που υπαρχει αναρωτιέμαι θα εχουμ τις δουλειες μας ως τότε. Παντως νομιζω ειναι καλα να πηγαινουμε να χωρες ομοιοπαθείς βλέπε ΔΝΤγια παραδειγμα περσι πηγα Γερμανια(πριν αρχισουν το κραξιμο) αλλα φετος δεν παω ουτε και τσαμπα να ειναι προτιμω να ξαναπάω Βουδαπέστη...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μμμ...εγω προτιμω να πηγαινω σε χωρες ΜΗ ομοιοπαθουντες....

παντως αν σου προκυψει τζαμπα γερμανια και δεν θες, στειλε εμενα...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
δεν θα προλαβω να την δω
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Καλημέρα σε όλους!!!
Εχω μία απορία. Στο site της Malev έχει μία προσφορά για εισιτήριο και ξενοδοχείο (Alta moda) στη Βουδαπέστη στην τιμή των 149 ευρώ. Και ενώ στις λεπτομέριες λέει ότι η προσφορά ισχύει για πτήσεις από Θεσσαλονίκη στο πεδίο "city of departure" δεν έχει τη Θεσσαλονίκη ως επιλογή. Πήρα τηλ στα κεντρικά της εταιρείας στην Αθήνα αλλά μου είπαν ότι δεν έχουν καμία σχέση με τις προσφορές στο νετ. Εχει κανένας καμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω? Ευχαριστώ.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Καλημέρα σε όλους!!!
Εχω μία απορία. Στο site της Malev έχει μία προσφορά για εισιτήριο και ξενοδοχείο (Alta moda) στη Βουδαπέστη στην τιμή των 149 ευρώ. Και ενώ στις λεπτομέριες λέει ότι η προσφορά ισχύει για πτήσεις από Θεσσαλονίκη στο πεδίο "city of departure" δεν έχει τη Θεσσαλονίκη ως επιλογή. Πήρα τηλ στα κεντρικά της εταιρείας στην Αθήνα αλλά μου είπαν ότι δεν έχουν καμία σχέση με τις προσφορές στο νετ. Εχει κανένας καμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω? Ευχαριστώ.
Στείλτους email με όλα τα δεδομένα (ημερομ.,ονοματα.άτομα κ.λ.π)
και να τους πεις για αναχώρηση από Θεσσαλονίκη και αυτοί θα σου απαντήσουν.
e-mail: [email protected]
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Ευχαριστώ πολύ m-stam!!!
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Καλημέρα και πάλυ. Τους έστειλα εχτές το πρωί mail αλλά ακόμη δεν έλαβα καμία απάντηση. Κανονικά δεν θα έπρεπε να είχαν απαντήσει?
 

nikos_top

Member
Μηνύματα
65
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
γεια σας
η προσφορα της Malev με τα 79 ευρω(απο Θεσ.νικη) ισχυει ακομη γιατι το προσπαθώ για αρχεσ δεκεμβρη και δινει 129,μηπως εκλεισε κανεις προσφατα να μας ενημερωσει σχετικα η τους εχει ξεμεινει να το λενε προσφορα απο τον ιουνιο που αρχικα εμφανιστηκε που οντως ηταν προσφορα και αρκετοι απο το forum ηπαν οτι κλεισανε...
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μόλις το δοκίμασα με αρκετές ημερομηνίες και δε βρήκα κάτω από 129 ευρώ. Οπότε μάλλον για Νοέμβριο-Δεκέμβριο τα εισιτήρια των 79 ευρώ εξαντλήθηκαν. Αν σε ενδιαφέρει όμως Ιανουάριο και Φεβρουάριο τα δίνει 79 ευρώ.
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
Καλημέρα και πάλυ. Τους έστειλα εχτές το πρωί mail αλλά ακόμη δεν έλαβα καμία απάντηση. Κανονικά δεν θα έπρεπε να είχαν απαντήσει?
ειχα ακριβως την ιδια απορια μου απαντησαν μετα απο3 μερες κ η προσφορα ισχυε απλα εγω ειχα ηδη κλεισει εισιτήρια!
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Έκλεισα κι εγώωωω μολις τωρα!!!!Μεσα στον Δεκέμβρη με 79 ευρώ!!(από Αθήνα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.431
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom