Προσφορά MALEV 79 ΕΥΡΩ

Guybrush

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Είπα να κλείσω κι εγώ, αν και μόλις γύρισα από ταξίδι, για 09.-16.01. με 79 Euro το άτομο. Και να μην έχουμε τις δουλειές μας μέχρι τότε λόγω κρίσης, θα έχουμε αρκετό χρόνο, τουλάχιστον να καλοπεράσουμε λίγες μέρες!;) Με τέτοια τιμή τι είχαμε, τι χασαμε!:D
 

TXARA

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Εκλεισα και εγω για Βουδαπεστη αλλα εγινε το εξης...εκανα κανονικα την κρατηση εβαλα πιστωτικη και πριν προλαβω να δω καλα καλα πρεπει να εβγαλε ενα μηνυμα η συναλλαγη σας ολοκληρωθηκε με επιτυχια...αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι αστραπιαια η σελιδα εκλεισε.Τι κανω εχει συμβει σε κανεναν κατι αναλογο?
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Εκλεισα και εγω για Βουδαπεστη αλλα εγινε το εξης...εκανα κανονικα την κρατηση εβαλα πιστωτικη και πριν προλαβω να δω καλα καλα πρεπει να εβγαλε ενα μηνυμα η συναλλαγη σας ολοκληρωθηκε με επιτυχια...αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι αστραπιαια η σελιδα εκλεισε.Τι κανω εχει συμβει σε κανεναν κατι αναλογο?
email επιβεβαίωσης της κράτησης σου ήρθε ?
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
εδω και μια ωρα περιπου δεν εχει ερθει κατι.τι κανουμε τωρα?
Τέτοια ώρα τι να κάνεις, απλώς περιμένεις μέχρι αύριο και αν δε σου έρθει email επιβεβαίωσης τους πέρνεις ένα τηλέφωνο ή τους στέλνεις email και τους ρωτάς αν έχει γίνει η κράτηση, τσεκάρεις και στην πιστωτική σου αν έχει χρεωθεί το ποσό.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Νομιζω πως το email επιβεβαιωσης δεν εχει να κανει με την ωρα..Δεν ειναι αλλωστε Ελληνικο Δημοσιο ωστε να περιμενεις ως τις 12..Δηλαδη θεωρω πως επρεπε να εχει ερθει κανονικα το mail,αρα η εβαλες λαθος mail η απλα δεν εγινε η κρατηση..Παντως για καλο και για κακο κανε ενα τηλ το πρωι στα γραφεια της καρτας( η πεταξου ως τη τραπεζα να τσεκαρεις) για να σιγουρευτεις..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πας και ελέγχεις τις κρατήσεις σου στο site της αεροπορικής... εκεί θα είναι η κράτησή σου... μάλλον έδωσες λάθος email...
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Εκλεισα και εγω για Βουδαπεστη αλλα εγινε το εξης...εκανα κανονικα την κρατηση εβαλα πιστωτικη και πριν προλαβω να δω καλα καλα πρεπει να εβγαλε ενα μηνυμα η συναλλαγη σας ολοκληρωθηκε με επιτυχια...αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι αστραπιαια η σελιδα εκλεισε.Τι κανω εχει συμβει σε κανεναν κατι αναλογο?
Το ίδι ακριβώς συνέβη τον Ιούλιο και σ' εμένα. Μετά από 2 e-mail και ένα 24ωρο περίπου ήρθε το e-mail επιβεβαίωσης με το e-ticket.Πιο μπροστά είχε έρθει invoice. Be cool. Θα το λάβεις.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
θελω να κανω μια ερωτηση για την κρατηση εισιτηριων και συγκεκριμενα στην malev .. ειναι λιγο ασχετο με το την προσφορα για βουδαπεστη,αλλα και σχετικο γιατι αναφερεται στην εταιρεια . θα παω κοπεγχαγη μεσα σεπτεμβρη και ηθελα να κλεισω εισιτηριο(γενικα δεν εμπιστευομαι τις online κρατησεις)
μπαινω στο site της malev και ειχε τιμη 219,σημερα που πηγα απο τα κεντρικα της εταιρειας στην Πανεπιστημιου,και το εκλεισα 233 ευρω γιατι λεει ειναι 25 ευρω το service fee ...!
Ειναι φυσιολογικο το εισιτηριο να ειναι 15 ευρω φθηνοτερο στο site απο τα κεντρικα της εταιρειας;Δεν ξερω,ρωταω ..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom