Προσφορά Skyeurope

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Μπα οχι με τιποτα ουτε κατα διανοια, δε μπορω να τον ακολουθησω... ευτυχως η κατασταση μου δεν ειναι τοσο σοβαρη οσο νομιζα... Με μια απλη φαρμακευτικη αγωγη θα επανελθω...

Εκτος απο την αγωγη ,δοκιμασε επισης νηστεια και περισυλλογη :haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εκτος απο την αγωγη ,δοκιμασε επισης νηστεια και περισυλλογη :haha:
Ασε! νηστεια διαιτα χορτοφαγεια κλπ δεν ειναι του βεληνεκους μου !:haha:
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
quote: Kάνουμε από το πρωί ολόκληρη κουβέντα για την Sky... η εταιρία σήμερα είναι, αυριο δεν είναι,της καθηλώνουν τα αεροπλάνα, κάνει προσφυγές στα δικαστήρια γίνετε χαμός και βγαίνουν και λένε για μία ακόμη φορά για τις ίδιες προσφορές που συνεχίζονται και ασφαλώς έχουν εξαντληθεί για το καλοκαίρι... τώρα αυτό Χριστέ και Παναγία πως να το χαρακτηρίσω???


Nα μη το χαρακτηρίσεις:cool:Εδώ βάζουμε όλες τις προσφορές όλων των εταιρειών....Αν είναι να μας πείτε να ξεγράψουμε εντελώς τη sky από το μυαλό μας...Και please όχι γκρινιες καλοκαιριάτικα....
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
quote: Kάνουμε από το πρωί ολόκληρη κουβέντα για την Sky... η εταιρία σήμερα είναι, αυριο δεν είναι,της καθηλώνουν τα αεροπλάνα, κάνει προσφυγές στα δικαστήρια γίνετε χαμός και βγαίνουν και λένε για μία ακόμη φορά για τις ίδιες προσφορές που συνεχίζονται και ασφαλώς έχουν εξαντληθεί για το καλοκαίρι... τώρα αυτό Χριστέ και Παναγία πως να το χαρακτηρίσω???


Nα μη το χαρακτηρίσεις:cool:Εδώ βάζουμε όλες τις προσφορές όλων των εταιρειών....Αν είναι να μας πείτε να ξεγράψουμε εντελώς τη sky από το μυαλό μας...Και please όχι γκρινιες καλοκαιριάτικα....

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
η sky μου φαίνεται ότι πάει για την τελευταία αρπαχτή. ότι προλάβει να μαζέψει. άλλη εταιρεία που κάθε βδομάδα να κάνει προσφορές καλοκαιριού δεν υπάρχει. προσοχή σε όσους δίνουν τα ευρουλάκια τους γιατί για 40 και 60 ευρώ δε αξίζει τον κόπο να κάνεις αγωγή.και που να την κάνεις δηλαδή την αγωγή. άντε ψάξε βρες που έχει έδρα η sky ή αν βρεις έδρα, ψάξε βρες περιουσία να σου επιστρέψουν τα λεφτά. ποιά περιουσία δηλαδή που όλα τα αεροπλάνα είναι αγορασμένα με leasing.( ωχ για 40 ευρώ ήδη κουράστηκα!) μακριά σύντροφοι.
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Ισως και να κανεις λάθος.
η sky μου φαίνεται ότι πάει για την τελευταία αρπαχτή
Υπάρχουν πολλές που κάνουν προσφορές μέσα στο καλοκαίρι. Εχουν αναρτηθεί και στο Travelstories. Δεν διαβάζεις travelstories με προσφορές μέσα στο καλοκαίρι; Ο καθένας κάνει το κουμάντο του με τα ρίσκα που παίρνει.

Αλλά και ο καθένας έχει την άποψή του.
Εγώ νομίζω ότι δεν υπάρχψει λόγος ανησυχίας
 

Xoxonis

Member
Μηνύματα
29
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Geneva
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
29-6/24-10 πετάξτε με 25ε...(μαζί με φόρους βαλίτσες κλπ γύρω στα 42ε)Η προσφορά είναι μέχρι τη Κυριακή...Όσοι θέλουν για το καλοκαίρι προλαβαίνουν....
ΠΡΟΣΟΧΗ! Η εταιρεία έχει οικονομικά προβλήματα και έχουν ακινητοποιηθεί αεροπλάνα της σε ορισμένα αεροδρόμια, π.χ. Παρίσι. Δεν έχω ακούσει για προβλήματα με επιβάτες, αλλά προσοχή...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.062
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πραγματικά αναρρωτιέμαι πόσο κόπο χρειάζεται να κάνει κανείς για να διαβάσει 17 μηνύματα που υπάρχουν ήδη σε ένα θέμα, πρωτού καταχωρήσει το 18ο....
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
το θέμα με την σκάϊ έχει γίνει πια αστείο. λες και δεν έχουμε να ασχοληθούμε με κάτι άλλο.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
acontent.mkt41.net_ui_images_social_network_sn_bebo.gif Bebo acontent.mkt41.net_ui_images_social_network_sn_facebook.gif Facebook acontent.mkt41.net_ui_images_social_network_sn_myspace.gif MySpace acontent.mkt41.net_ui_images_social_network_sn_twitter.gif Twitter
Every 2nd person flies for FREE*

Only with SkyEurope you can book 2 people and pay only
for 1 – every second person flies absolutely for FREE*.
This offer is valid for the whole SkyEurope network.

Travel period: July 18 - October 24, 2009.

Booking period:
Thursday 12pm - Sunday 12am
Book only through this link »
 
Last edited by a moderator:

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
με οσα λενε για την κατασταση της skyeurope θα την εμπιστευοσασταν να κλεινατε μεσα στον αυγουστο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom