Προσφορές εισιτηρίων - Ευρώπη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Οι τιμές είναι οι ίδιες ακριβώς με τις γνώριμες τιμές της easyjet...για τον απλούστατο λόγο ότι η προσφορά έληξε εχθές το βράδυ! Όσοι πρόλαβαν, πρόλαβαν δηλαδή! ;-)
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
συγνωμη, αλλα εγω περαν του οτι η ιδια η εταιρια αναφερεται σε "προσφορες",δεν βλεπω καμια προσφορα!αναζητησα πτησεις για λονδινο και μιλανο για διαφορες ημερομηνιες και οι τιμες δεν διαφερουν σε τιποτα απο τις κλασικες τιμες της easy!!ειναι η ιδεα μου?μηπως κανω κατι λαθος??
latina μου, δεν βρίσκεις καμία διαφορά στις τιμές γιατί πολύ απλά η προσφορά της EasyJet τελείωσε εχτές!

 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Και επειδή η απάντηση καταχωρήθηκε πάνω στην αλλαγή της μέρας... η προσφορά έληξε προχτές δηλαδή την Τρίτη τα μεσάνυχτα!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
πάντως...marydim... είχαμε φοβερό timing και οι δύο, ε; :-D
Ναι, το ομολογώ!

Πάντως, όσον αφορά την EasyJet από τον Αύγουστο έβαλε πτήση από Μάντσεστερ για Αθήνα και οι τιμές είναι ακόμα σε χαμηλά επίπεδα.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Ναι, το ομολογώ!

Πάντως, όσον αφορά την EasyJet από τον Αύγουστο έβαλε πτήση από Μάντσεστερ για Αθήνα και οι τιμές είναι ακόμα σε χαμηλά επίπεδα.
μα και προχτες που εριξα παλι μια ματια..τις ιδιες τιμες με σημερα μου εβγαζε!!τι δηλαδη?το 120ευρω αντι για 125 ευρω ειναι προσφορα που χρηζει τοσης διαφημισης??αυτο για το μαντσεστερ το ειδα και εγω!οι τιμες απο τωρα για αυγουστο ειναι πολυ καλες!!θα με ειχαν δελεασει αν δεν ειχα θεσει αλλες προτεραιοτητες!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μα και προχτες που εριξα παλι μια ματια..τις ιδιες τιμες με σημερα μου εβγαζε!!τι δηλαδη?το 120ευρω αντι για 125 ευρω ειναι προσφορα που χρηζει τοσης διαφημισης??αυτο για το μαντσεστερ το ειδα και εγω!οι τιμες απο τωρα για αυγουστο ειναι πολυ καλες!!θα με ειχαν δελεασει αν δεν ειχα θεσει αλλες προτεραιοτητες!!![/quot
νομίζω σου εξήγησα γιατί, εγώ έκλεισα 52 ευρο 2 μέρες πριν τις εκπτώσεις και μετά είχε 48ε ..
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ που έριξα μια ματιά για Μιλάνο, είχα βρει αρκετά χαμηλές τιμές σε σχέση με αυτές που βρίσκω σήμερα! Είχα βρει το πήγαινε - έλα στα 63 Ευρώ το άτομο, αλλά κανείς δεν ήθελε να με ακολουθήσει και έτσι δεν το έκλεισα. Σήμερα βρίσκω τα ίδια ακριβώς στα 90 Ευρώ, άρα ίσχυε το 25% σε αυτή την περίπτωση.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Τελικά στάθηκα τυχερός σήμερα...και βρήκα εισιτήρια στην Lufthansa σε τιμή προσφοράς για ημερομηνίες που να με βολεύουν...έτσι έκλεισα στα 163,5 Ευρώ (συνολικά με τις όποιες επιβαρύνσεις) μίνι απόδραση στο Άμστερνταμ για τις 6-9 Μαρτίου! :clap::clap::clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Τελικά στάθηκα τυχερός σήμερα...και βρήκα εισιτήρια στην Lufthansa σε τιμή προσφοράς για ημερομηνίες που να με βολεύουν...έτσι έκλεισα στα 163,5 Ευρώ (συνολικά με τις όποιες επιβαρύνσεις) μίνι απόδραση στο Άμστερνταμ για τις 6-9 Μαρτίου! :clap::clap::clap:
βρηκες τοσο φθηνο αμστερνταμ??ουαου!!τρεχω να ριξω μια ματια!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ναι...είναι περίπου 154 η τιμή της προσφοράς + 10 Ευρώ τα διαχειριστικά έξοδα.

Υπάρχουν για διάφορες ημερομηνίες μέχρι το τέλος του χρόνου!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom