Προσφορές εισιτηρίων - Ευρώπη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Η Germanwings επιθυμεί να ευχαριστεί συνέχεια τους πελάτες της και να τους υποδέχεται πιο συχνά στις πτήσεις της συνεχίζοντας τις μοναδικές προσφορές της. Όσοι θέλουν να ταξιδέψουν σε Ευρώπη και Γερμανία από τις 24 Ιανουαρίου 2009 μέχρι τις 29 Απριλίου 2009 με μόλις 19,99? συμπεριλαμβανομένων των φόρων(*) δεν έχουν παρά να τηλεφωνήσουν στο τηλεφωνικό κέντρο της Germanwings, τηλ. 211- 000- 3232 ή να κάνουν την κράτηση των εισιτηρίων τους μέσω διαδικτύου, στην ανανεωμένη ιστοσελίδα της Germanwings, www.germanwings.gr .
Εκμεταλλευτείτε την μοναδική αυτή προσφορά ως την Κυριακή 25 Ιανουαρίου 2009(*) και κανονίστε τις ανοιξιάτικες εκδρομές σας σε διάφορες, αγαπημένες σας, ευρωπαϊκές πόλεις.
Η χαμηλού κόστους αεροπορική εταιρεία προσφέρει στους επιβάτες της ήδη από τις 12 Ιανουαρίου 2009 νέες ακόμη καλύτερες τιμές, λόγω μείωσης του επίναυλου καυσίμου, και περισσότερες πτήσεις για Καβάλα, Αθήνα και Θεσσαλονίκη για το φετινό καλοκαίρι.
Η Germanwings επιθυμεί να καλύψει όσο το δυνατόν περισσότερους ελληνικούς προορισμούς αγγίζοντας κατά τη διάρκεια της θερινής περιόδου του 2009 τους 8 ελληνικούς προορισμούς και συγκεκριμένα Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο, Ρόδο, Μύκονο, Καβάλα, Κέρκυρα και Κω από Κολωνία/ Βόννη, Στουτγάρδη, Αμβούργο και.... Δρέσδη!!



Πηγή:
presspoint.gr - Germanwings: 1.000.000
 

SunriseNick

Member
Μηνύματα
49
Likes
0
προσφορες

Εγω με GERMAN WINGS δεν καταφερα απο τα ελαχιστα δρομολογια του site τουσ να βρω 19.90 τελικη τιμη..δεν πρεπει να παιζει με καμια..αν καποιος βρει κατι..ας πει. ευχαριστω.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ουτε εγω βρηκα κατι σε αυτη την τιμη!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Απ' ότι είδα...δεν παίζει κάτι φθηνό γι' αυτές τις ημερομηνίες.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
το κοιταξα και εγω και επιβεβαιωνω!πρεπει ή να διαλεξεις αλλη ημερομηνια ή να τα σκασεις χοντρα ή να βρεις αλλον προορισμο!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
με easyjet μεσω μιλάνου 28/3 κοστίζει κάτι λιγότερο από 100€ κι άλλα τόσα περίπου για επιστροφή λίγες μέρες μετά.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Απ' ότι είχα δει εγώ παλιότερα, η easyjet δεν έχει όλες τις ημέρες ανταπόκριση που να βολεύει για το Άμστερνταμ, οπότε πρόσεξε λίγο τα ωράρια, τα οποία διαφοροποιούνται ανά μέρα.

Επίσης... θα σου πρότεινα μέχρι τις 31 Ιανουαρίου που ισχύει η προσφορά της Lufthansa..να επιμείνεις και να επισκέπτεσαι συχνά την σελίδα...ίσως να σταθείς τυχερός και να ξαναπέσεις σε κάποια προσφορά! ;)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Νέα προσφορά από την Aegean για τους 5 νέους προορισμούς που θα προσφέρει προσεχώς:

Η προσφορά, σύμφωνα με το ενημερωτικό e-mail ξεκινάει από τα 61 Ευρώ για μια μετάβαση προς (ή από) αυτές τις χώρες, αλλά με μια μικρή έρευνα που έκανα βρήκα το πήγαινε έλα στα 94 Ευρώ για Βαρκελώνη... και γύρω στα 105-110 ? για κάποιους από τους άλλου προορισμούς (δεν τα έψαξα όλα).

Thanosth.... ήθελες να ξαναπας Βαρκελώνη είπες, ε; :clap::clap::clap:

Κλείστε τα εισιτήριά σας για Βαρκελώνη, Βερολίνο, Βενετία, Βρυξέλλες και Βιέννη μέχρι τις 26 Ιανουαρίου και κερδίστε!!!

(Που είσαι Aegean να με δεις τι όμορφα σε προωθώ!) :rolleyes::lol:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
παίζεις με τον καημό μου η μου φαίνεται;:haha:
Θα στις βρέξω!!!:bleh:

Οταν ο Τραβελερ μας ειχε ανακοινώσει τα πέντε "Β", δηλαδη τους νεους προορισμούς της AEGEAN, ειχα δει τιμη για Βαρκελώνη πηγαινε ελα απο το Ελ Βενιζέλος με 110Ε, μετα απο λίγες βδομάδες εγινε 160Ε, τώρα λες να ξαναεπεσε κατω απο τα 100;

Νομίζω οτι το πεπρωμένο μου φυγείν αδύνατον, να επιστρέψω εκεί, στην Βαρκελώνη μου την μαγευτική!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
πω πω, εχω παθει ζημια!:haha:
το βρηκα απο αθηνα για βαρκελωνη με την ετζιαν 94Ε πηγαινε ελα
απο θεσσαλονικη για βαρκελωνη με την ετζιαν παλι, 181Ε.

Ειμαι λιγα κλικ πριν το κλεισω και να περασω τις καλοκαιρινές μου διακοπές στη γη του Γκαουντι, του Μιρό, του Πικάσο και να καλυψω τα βαρκελωνέζικα κενά που εχω!
:cool:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.464
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom