Προσφορα Swiss για Β.Αμερικη

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
567, με τους τούρκους να το έχουν όλο τον ιανουάριο 540 εδώ και τόσο καιρό και την αλιτάλια και την air france να το είχαν στα 450 περίπου? :roll:
τελικά στην ανάγκη των γερμανών θα καταλήξουμε με τα 390 :clap::clap:
 

geoeva01

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
orlando-miami-bahamas-n.y
Ταξίδι-Όνειρο
orlando-miami-bahamas-n.y
το ζητουμενο ειναι ποτε θα ξαναπεσουν κατω απο 400 μην σας πω κατω απο 350 πριν λιγους μηνες ειχαν φτασει μεχρι 280
 

stelstef

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Αραγε θα ξαναμπουν αυτες οι προσφορες.Πριν μια βδομαδα ειχε με 400, τουλαχιστον αυτη ηταν μια πιο κοντινη τιμη με το 280 τον ιουλιο.Ευχομαι να ξαναβγαλει για νοεμβριο.
 

geoeva01

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
orlando-miami-bahamas-n.y
Ταξίδι-Όνειρο
orlando-miami-bahamas-n.y
Αραγε θα ξαναμπουν αυτες οι προσφορες.Πριν μια βδομαδα ειχε με 400, τουλαχιστον αυτη ηταν μια πιο κοντινη τιμη με το 280 τον ιουλιο.Ευχομαι να ξαναβγαλει για νοεμβριο.
πλακα κανεις και δεν την πηρε το ματι μου? για ορλαντο ιστορικο χαμηλο ποσα ειναι ξερει κανεις?
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
harmim said:
270?Ποια εταιρεια ρε παιδια ?
Πριν 1-2 μηνεσ νομοζω, η Αλιταλια ειχε προσφορα για Νεα Υορκη με 270 ευρω. Και εγω απλα διορθωνω το 280 που ειπαν πιο πανω :)
Τωρα λιγο δυσκολο να δεις τετοιες τιμες γιατι η Δελτα η οποια εκανε τις απευθειες πτησεις με αυτη την προσφορα εφυγε για το χειμωνα απο την Ελλαδα!
Sent from my iPhone using Travel stories
 

xrantzas

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αμερικη
συγνωμη ρε παιδια αλλα εγω που θελω να πεταξω απο θεσ/νικη για Νεα Υορκη μετα τις 15/12 και για 10 ημέρες δεν βρισκω κατι χαμηλοτερο απο 700ε...εσεις που τα βρισκετε τα 560 και 490???
 

stelstef

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
510 klm με αεροσκαφος της delta 19 -26/10.Επισης εχει και με 495 με ενδιαμεσο. Οσο αναφορα θεσ, εχει το δεκεμβριο με turkish γυρω στα 520.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.601
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom