Προσφορα Swiss για Β.Αμερικη

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.080
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
διοτι ειναι ενα site και οχι ενα ταξιδιωτικο γραφειο στο οποιο μπορεις να απευθυνθεις αν εχεις θεμα με ενα τηλ..διαφορετικα δεν εχω θεμα να τα κλεισω
To site λειτουργεί με άδεια ταξιδιωτικού γραφείου. Είναι κανονικό ταξιδιωτικό γραφείο σαν όλα τ' άλλα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.080
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τι σχέση έχει τώρα από πού αγοράζεις τα εισιτήριά σου με το αν θα έχεις θέματα στα αεροδρόμια;
Αν έχεις αγοράσει από την ίδια την αεροπορική και έχεις πρόβλημα (π.χ. ακύρωση πτήσης), πηγαίνεις στο γραφείο της στο αεροδρόμιο, περιμένεις στην ουρά, και (κάποτε) λύνεις το πρόβλημά σου.
Αν έχεις αγοράσει από πρακτορείο (ή site) και έχεις πρόβλημα, απευθύνεσαι (τηλεφωνικά, ηλεκτρονικά ή όπως αλλιώς) στο γραφείο (ή το site) και βρίσκεις από κει την άκρη.
 

mordo

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ρε παιδια υπάρχει προσφορά της lufthansa me 390 ? ???

567, με τους τούρκους να το έχουν όλο τον ιανουάριο 540 εδώ και τόσο καιρό και την αλιτάλια και την air france να το είχαν στα 450 περίπου? :roll:
τελικά στην ανάγκη των γερμανών θα καταλήξουμε με τα 390 :clap::clap:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
βρηκα πριν λιγο μεσω του pamediakopes εισητηρια με επιστροφη για ΝYC...περιπου 60ε κατω απο τα υπολοιπα site..ξερει καποιος να μου πει αν ειναι ασφαλές το συγκεκριμενο site ή θα εχω προβληματα ???
ασφαλέστατο και απο τα καλυτερα που κυκλοφορούν....κλείσε αφοβα όπως ειπαν οι προηγουμενοι...και εξυπητετηση τηλεφωνική εχει και καλές τιμές...οπότε απευθυνεσαι εκεί για οτιδηποτε χρειαστείς...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.537
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom