Προσφορες Airfrance για Μεξικο, Σαο παολο και Ασια

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Παιδες για τσεκερατε λιγο τις προσφορες της Airfrance για Μεξικο, Σαο παολο και Ασια.Νομιζω οτι οι τιμες ειναι καλε ααλαοχι και κατι απιθανο οπως εχουμε συνηθισει :) αλλα με ια γρηγορη ματια ειδικα για μεξικο υπαρχει διαθεσιμοτητα και για μες το Πασχα.

Visit Johannesburg

Book until 31/05 and travel until 30/06/09
Johannesburg from 384 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book

D
Special Guangzhou

Book until 15/04 and travel until 15/06/2009
Guangzhou from 434 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book
Exotic Asia

Book until 14/04 and travel until 30/06/2009
Delhi from 435 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book Hong Kong from 433 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book Mumbai from 434 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book Singapore from 524 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book



Travel to Mexico or Sao Paulo

Book until 14/04 and travel until 30/06/2009
Mexico from 487 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book Sao Paulo from 533 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book





http://www.airfrance.gr/GR/en/local...BV_EngineID=cccgadeglijkkldcefecekedgfndgfi.0
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Όλες οι προσφορές όμως είναι το πολύ μέχρι τον Ιούνιο!
Για όλους εμάς που θα ταξιδέψουμε Αύγουστο τίποτα!
 

SunriseNick

Member
Μηνύματα
49
Likes
0
travel

Όλες οι προσφορές όμως είναι το πολύ μέχρι τον Ιούνιο!
Για όλους εμάς που θα ταξιδέψουμε Αύγουστο τίποτα!
Εχω την εντυπωση οτι απο τον Αυγουστο περιμενουν να βγαλουνε λεφτα οποτε..μαλλον λογικα απο Σεπτ οι προσφορες μετα..θα δειξει βεβαια..!
Παντως εγω βολευτηκα με μια βδομαδουλα τον Αυγουστο για Βαρκελωνη μεσω της Alitalia..οποτε..:)
 

litsalost

Member
Μηνύματα
6
Likes
4
Φτηνά εισιτήρια για Κούβα

Εχω την εντυπωση οτι απο τον Αυγουστο περιμενουν να βγαλουνε λεφτα οποτε..μαλλον λογικα απο Σεπτ οι προσφορες μετα..θα δειξει βεβαια..!
Παντως εγω βολευτηκα με μια βδομαδουλα τον Αυγουστο για Βαρκελωνη μεσω της Alitalia..οποτε..:)
Φτηνά εισιτήρια για Κούβα
Καλημέρα έχω εδώ και λίγο καιρό που προσπαθώ να βρω εισιτήρια για Κούβα φτηνά και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας
Έχω ψάξει όλους τους πιθανούς προορισμούς από Ευρώπη
Από Ελλάδα η τιμή είναι περίπου 1100-1200 euro
Λοιπόν την πιο οικονομική πτήση την βρήκα μέσω Ιταλίας με airfrance
Για Μάιο και Ιούνιο (πιο κάτω δεν έψαξα )έχει προσφορά από Ρώμη για Αβάνα και βρήκα
Εισιτήριο με τούς φόρους 494ευρω και μια πτήση από Θεσσαλονίκη ή Αθήνα με Αλιταλια για ρώμη περίπου 100 ευρώ.
Όλα αυτό με επιστροφή
Το κουφό είναι ότι η airfrance από Παρίσι έχεα την πτήση για Αβάνα 700ευρω
Τελικά λίγο ψάξιμο θέλει
 

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
μακάρι όταν θα πάω και εγώ μεξικό να έχει τέτοιες προσφορές!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Απο καιρου εις καιρον βγαινουν καλες προσφορες για Μεξικο σιτι και Κανκουν..τα ματια σου ανοιχτα latinmania! Μακαρι να εβγαινε τιποτα καλο και για Τζαμαικα. Ελπιζω και ευχομαι..
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Travel to Mexico or Sao Paulo

Book until 14/04 and travel until 30/06/2009
Mexico from 487 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif Book Sao Paulo from 533 ? (all in) awww.airfrance.gr_GR_common_common_img_pictos_fleche_marine_droite.gif B


προλαβα την προσφορα στο παρα 5 κυριολεκτικα!εληξε χτες το βραδυ!σημερα τα εισητηρια κοστιζουν τα διπλα!!!!
εμεις τα κλεισαμε 11.55 το βραδυ,τελεια:clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.066
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom