Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.672
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Περιμένω εδώ και πάνω από ένα μήνα να μου βάλουν κάτι μίλια στην Aegean, αλλά μπα. Έστειλα και αίτηση για "χαμένα" μίλια, μπου. Πετάνε χαρταετό τελευταία ή μου φαίνεται;
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
194
Likes
221
Περιμένω εδώ και πάνω από ένα μήνα να μου βάλουν κάτι μίλια στην Aegean, αλλά μπα. Έστειλα και αίτηση για "χαμένα" μίλια, μπου. Πετάνε χαρταετό τελευταία ή μου φαίνεται;
Το ίδιο και εδώ , περιμένω μίλια από τέλη Μάη με πτήση της Lufthsansa. Έστειλα επίσης αίτηση αλλά τίποτες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.033
Σε μένα πάλι βάλανε τα μίλια της booking σε χρόνο dt. Και δε μου έβαλαν ποτέ τα μίλια από αγορά στο αεροπλάνο. Άντε βγάλε άκρη
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Περιμένω εδώ και πάνω από ένα μήνα να μου βάλουν κάτι μίλια στην Aegean, αλλά μπα. Έστειλα και αίτηση για "χαμένα" μίλια, μπου. Πετάνε χαρταετό τελευταία ή μου φαίνεται;
Πάρε τους τηλέφωνο....
 

DELIDEB

Member
Μηνύματα
70
Likes
102
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Έχει κλείσει κανείς εισιτήριο στην aegean χρησιμοποιώντας το κουπόνι που δίνει 50% έκπτωση (silver μέλος); Μετά την πτήση τα μίλια αναβάθμισης και εξαργύρωσης καταχωρήθηκαν κανονικά;
Χρησιμοποίησα το κουπόνι για πτήση μετ' επιστροφής 2 ατόμων στο δρομολόγιο Αθήνα - Σκιάθος πριν ένα μήνα. Τα μίλια που αντιστοιχούσαν στις πτήσεις μας πιστώθηκαν κανονικά μετά από 2-3 μέρες.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
SOS!
Εντελώς τυχαία διαπίστωσα ότι εχω σχεδόν 17.000 πόντους στο miles and bonus της Aegean, μιας κ επείγει πλέον μπορεί κανείς να μου πει τι μπορώ να κάνω με αυτούς;;;θα λήξουν!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.388
Likes
14.308
SOS!
Εντελώς τυχαία διαπίστωσα ότι εχω σχεδόν 17.000 πόντους στο miles and bonus της Aegean, μιας κ επείγει πλέον μπορεί κανείς να μου πει τι μπορώ να κάνω με αυτούς;;;θα λήξουν!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Μίλια εξαργύρωσης;Πότε λήγουν;Στην ανανεωμένη σελίδα πάντως βγάζει ενδεικτικές επιλογές εξαργύρωσης(πχ τι μίλια χρειάζεσαι για κάποιο ταξίδι,ενοικίαση αυτοκ. κτλ).
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Πήρα τηλ παρα τον πανικό τα έβαλα τα 70 iq's που εμειναν λογω αλτσχαιμερ να δουλέψουν κ μου είπαν ότι τα εξαργύρωσης δεν λήγουν.
το μόνο που ξέχασα να ρωτήσω είναι γιατί μου βγάζει μόνο εσωτερική πτήση με 5000 μίλια ή Λονδίνο με 12000 μιλια περίπου,για Γερμανία ή αλλού δεν μπορώ να εξαργυρώσω;;;; μήπως ξέρεις fotast ( κ ευχαριστώ για την αμεσότατη απόκριση!!!)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.388
Likes
14.308
Πήρα τηλ παρα τον πανικό τα έβαλα τα 70 iq's που εμειναν λογω αλτσχαιμερ να δουλέψουν κ μου είπαν ότι τα εξαργύρωσης δεν λήγουν.
το μόνο που ξέχασα να ρωτήσω είναι γιατί μου βγάζει μόνο εσωτερική πτήση με 5000 μίλια ή Λονδίνο με 12000 μιλια περίπου,για Γερμανία ή αλλού δεν μπορώ να εξαργυρώσω;;;; μήπως ξέρεις fotast ( κ ευχαριστώ για την αμεσότατη απόκριση!!!)
΄Οπου θέλεις μπορείς να εξαργυρώσεις(αν φτάνουν βέβαια τα μίλια).Οι επιλογές που βλέπεις είναι ενδεικτικές και όχι υποχρεωτικές.Ξεκινάς την διαδικασία κράτησης του προορισμού που θέλεις(και τις ημερομηνίες που θέλεις) και βλέπεις πόσα μίλια χρειάζονται.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
η ιδεα μου είναι η το νέο site της Aegean δεν είναι καθολου λειτουργικο;η ψυχη μου βγηκε. Δυστυχως από θεσνικη δεν εχει πολλες επιλογες-ξερουμε ποτε βγαινουν τα δρομολογια περα του Μάρτη;Αργά το χειμώνα;;
Όσοι εξαργυρώσατε από Αθήνα ποιες διαδρομές συμφέρουν; Οτι έχω δει ως τώρα κερδίζεις ευτελή ποσά μιας και οι φόροι είναι το μεγαλύτερο κόστος του ταξιδιού το οποίο πληρώνεις όμως...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.033
Τα 60 ευρω που πληρώνεις πήγαινε έλα Αθηνα Μαδρίτη αντί για 200-250 που ειναι συνήθως το εισιτήριο (το καλοκαίρι φτάνει και τα 300 ) σου φαίνεται ευτελές κέρδος;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.675
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom