Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλο το Ταλλιν με μιλια δε λεω, αλλα το δουβλινο ,οταν θα στο χαριζει ο Λιγδης 10 ευρω το καλοκαιρι, θα προτιμησω να χαλασω τα μιλια της αιγαιου σε πιο ακριβους προορισμους
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Ούτε ο Λίγδης και ούτε κανένας δεν χάρισε ποτε τον 15Αυγουστο. Και πίστεψέ με, ταξιδεύω χρόνια τώρα τον Αύγουστο. Με μίλια Αιγαίου φυσικά, με 55-70 ευρώ πήγαινε έλα σε πολλούς ευρωπαικούς προορισμούς.
Αν μπερδεύεις τη φετινή περίοδο με τις περσινές ολογοήμερες προσφορές λόγω κάπιταλ κοντρόλς, φοβάμαι ότι θα απογοητευτείς. Η μεγάλη αύξηση του τουρισμού από έξω θα συνεχιστεί και φέτος, οπότε ξέχνα τις προσφορές καλοκαιριάτικα. Δεν έχει κανένα λόγο να πουλήσει φτηνά ο Λίγδης και δε φημίζεται για την φιλανθρωπία του.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ακομα και 80 ευρω να το βαλει ο Λιγδης παλι δε συμφερει να σπαταλησεις τα μιλια σου ...γιατι και τα μιλια θα φας και θα δωσεις και 70 ευρω απ την τσεπη σου
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
@panius αν γινει δεκτη η αιτηση σου για aegean bonus ενημερωσε με σε παρακαλω αν δεν ειναι αδιακρισια γιατι εχω κανει τα παντα δεν με δεχονται με τιποτα!χωρις λογο!!ουτε δανεια εχω-κοκκινα κιτρινα μπλε!
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
@panius αν γινει δεκτη η αιτηση σου για aegean bonus ενημερωσε με σε παρακαλω αν δεν ειναι αδιακρισια γιατι εχω κανει τα παντα δεν με δεχονται με τιποτα!χωρις λογο!!ουτε δανεια εχω-κοκκινα κιτρινα μπλε!
Προφανώς εκτός από τα δάνεια παίζουν ρόλο τα εισοδήματα και οι καταθέσεις.Σε περνάν από κόσκινο κοινώς...:rolleyes-80:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
ακομα και 80 ευρω να το βαλει ο Λιγδης παλι δε συμφερει να σπαταλησεις τα μιλια σου ...γιατι και τα μιλια θα φας και θα δωσεις και 70 ευρω απ την τσεπη σου
Κοιτα τα μιλια τα εχω για ξοδεμα, δεν τα κανω μασουρια. Δευτερον ποτε δεν τολμησα να συγκρινω εισιτηριο που ακυρωνεται και παιρνεις τα περισσοτερα απο τα πολυ λιγα λεφτα που εδωσες με τα μη ακυρωσιμα της Ryanair που σε μια στραβη κλαις και τα 70 ευρωπουλα
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Σε πολύ παλιότερο post είχε αναφερθεί πως γύρω στα Χριστούγεννα συνήθως κάνει προσφορά η alpha bank κ δίνει μηδενική συνδρομή για πάντα στην aegean bonus, στο site όμως δε βλέπω κάτι.... αν ήταν δεν θα είχε ανακοινωθεί ήδη;
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Δεν το ξανακουσα με ενδιαφέρει όμως αν μάθεις κάτι.πάμε για την 52η αίτηση προς απόρριψη!:xalara:
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Σε πολύ παλιότερο post είχε αναφερθεί πως γύρω στα Χριστούγεννα συνήθως κάνει προσφορά η alpha bank κ δίνει μηδενική συνδρομή για πάντα στην aegean bonus, στο site όμως δε βλέπω κάτι.... αν ήταν δεν θα είχε ανακοινωθεί ήδη;
Αν η κατανάλωση ξεπερνάει τα 2000 ευρώ ετησίως δεν έχει συνδρομή...μόνο το super και τις βενζίνες να βάλεις, βγαίνει νομίζω..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.464
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom