Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Συγγνώμη κιόλας, αλλά η προϋπόθεση για να κερδίσει κάποιος 1.000.000 μπόνους είναι να πληρώσει μέσω e-banking τα τέλη κυκλοφορίας. Άρα πώς εξασφαλίζονται οι πολλαπλές συμμετοχές; Η αγαπητή μας @paefstra έχει 340 οχήματα ή τα μπέρδεψε με τις γόβες; :p
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.397
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θα σφαχτούμε μεταξύ μας, μου φαίνεται. Εγώ θα είμαι η τυχερή.
Για να μη σφαχτειτε θυμιζω τους παίρνετε χωρις καμμια κληρωση σε 3 μηνες με 2 εκ. προθεσμιακη..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.162
Likes
41.529
Μπερδεψα τα μηδενικά, μη βαράτε. Ο Κωτσόβολος κληρώνει σε 65 άτομα 100.000 πόντους. Μία συμμετοχή για κάθε ευρώ. Εξ ου και 340 συμμετοχές.
Εγώ και με 100.000 πόντους ευχαριστημένη θα μαι, μια χαρά προστίθενται στην προθεσμιακή των 2. εκ που έχω...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.397
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το άλλο με τον τοτό το ξέρεις; (Θυμίζω ότι τα capital controls δεν επιτρέπουν το πρόωρο σπάσιμο προθεσμιακής κατάθεσης).
πολλοι έχουν ακομα προθεσμιακή ξερεις που δινει ένα σωρο μιλια..εκτος αυτου όμως δε βλεπω γιατι καποιος που εχει μετρητα στην τραπεζα να μην τα μεταφερει σε προθεσμιακή αφου ούτως ή αλλως δεν μπορει να τα παρει..σε 3 μηνες δεν προβλεπεται η καταστροφή που τοσες φορες εχεις προβλεψει...
επισης θυμιζω ότι το προωρο σπασιμο επιτρεπεται για ένα σωρο περιπτώσεις..με πρωτη βεβαια την αποπληρωμή χρεων προς το Δημοσιο..
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μία συμμετοχή για κάθε ευρώ.
Σιγουρα είναι έτσι? Στους όρους λέει:

Κάθε μία (1) συναλλαγή που πραγματοποιείται κατά την προηγούμενη παρ. 2.1. με
τη χρήση της Κάρτας αντιστοιχεί σε μία (1) συμμετοχή στο Διαγωνισμό. Επομένως, κάθε Κάτοχος συμμετέχει στην ως άνω κλήρωση με τόσες συμμετοχές, όσες το πλήθος των συναλλαγών που έχει πραγματοποιήσει κατά τη Διάρκεια του Διαγωνισμού
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Σιγουρα είναι έτσι? Στους όρους λέει:

Κάθε μία (1) συναλλαγή που πραγματοποιείται κατά την προηγούμενη παρ. 2.1. με
τη χρήση της Κάρτας αντιστοιχεί σε μία (1) συμμετοχή στο Διαγωνισμό. Επομένως, κάθε Κάτοχος συμμετέχει στην ως άνω κλήρωση με τόσες συμμετοχές, όσες το πλήθος των συναλλαγών που έχει πραγματοποιήσει κατά τη Διάρκεια του Διαγωνισμού
http://www.alphabonus.gr/
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Αυτο το διάβασα. Αν κατεβάσεις τους όρους του συγκεκριμένου διαγωνισμού σε pdf λέει αυτό που έγραψα.Τι απο τα 2 ισχύει? Στη διαφημιση λέει μια συμμετοχή για κάθε ένα ευρω και στους όρους μια συναλλαγη αντιστοιχεί σε μια συμμετοχή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.162
Likes
41.529
Μάλλον είναι παραπλανητική η διαφήμηση.
Καινούρια προσφορά χιλιάδων πόντων (από 10.000 έως 40.000) από συνεργάτη-τουριστικό γραφείο . Περίεργο μοντέλο διάθεσης έξτρα πόντων βλέπω πλέον- κληρώσεις ή δώρα για όσους ξοδεύουν μεγάλα ποσά
http://www.alphabonus.gr/default.asp?pid=11&nid=306
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.082
Likes
2.496
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μάλλον είναι παραπλανητική η διαφήμηση.
Καινούρια προσφορά χιλιάδων πόντων (από 10.000 έως 40.000) από συνεργάτη-τουριστικό γραφείο . Περίεργο μοντέλο διάθεσης έξτρα πόντων βλέπω πλέον- κληρώσεις ή δώρα για όσους ξοδεύουν μεγάλα ποσά
http://www.alphabonus.gr/default.asp?pid=11&nid=306
Όντως έπεσε φτώχεια καταραμένη φέτος φαίνεται :haha: Κοίταξα αυτό με το ταξιδιωτικό γραφείο από περιέργεια και σύγκρινα τιμές για το ξενοδοχείο π.χ. που έκλεισα στο Εδιμβούργο που κοστίζει πάνω από το όριο που θέτει ως προϋπόθεση, και ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.. Μεγάλη διαφορά στη τιμή σε σχέση με site κρατήσεων.. Ενδεικτικά τα ίδια και για το ξενοδοχείο του Μονάχου.. Ευχαριστώ αλλά δε θα πάρω. Δόξα τω θεώ έχω υπεραρκετούς πόντους.. Κάποιος άλλος βέβαια μπορεί να θεωρήσει ευκαιρία να δώσει κάτι παραπάνω από π.χ. το booking.com για να πάρει πόντους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.069
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom