Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Στο together μπορούμε να προσκαλέσουμε άλλα 4 άτομα ή άλλα 5; Δηλαδή μαζι με εμένα μπορούμε να είμαστε 5 ή 6;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.419
Εχει δοκιμασει κανεις καποιο απο τα κουπονια; Το παρκινγκ που δοκιμασα πριν 2-3 μερες δεν επαιζε..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.866
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
τελικά είτε στο σούπερ μάρκετ θα πηγαίνουμε είτε στο αεροπλάνο θα ανεβαίνουμε με κουπόνια θα το κάνουμε. :p:p:p
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εχει δοκιμασει κανεις καποιο απο τα κουπονια; Το παρκινγκ που δοκιμασα πριν 2-3 μερες δεν επαιζε..
Τα κουπονια οπως γραφει η υποσημειωση ειναι διαθεσιμα μολις κανεις το upgrade η την ανανεωση του...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.419
Τα κουπονια οπως γραφει η υποσημειωση ειναι διαθεσιμα μολις κανεις το upgrade η την ανανεωση του...
Upgrade στο status εννοεις; Αυτο εχει γινει αυτοματα. Τα διαθέσιμα κουπονια τα βλεπω, ο promotional code δεν αναγνωρίζεται απο το e-parking. Εννοεις κατι αλλο;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Upgrade στο status εννοεις; Αυτο εχει γινει αυτοματα. Τα διαθέσιμα κουπονια τα βλεπω, ο promotional code δεν αναγνωρίζεται απο το e-parking. Εννοεις κατι αλλο;
Ναι upgrade στο στατους η ανανεωση. Δηλ αν ησουν gold θα ενεργοποιηθουν μολις ανανεωσεις με 12000 μιλια. Οποιος το εκανε απο τις 24/11 ως σημερα απολαμβανει τα κουπονια του...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Και σε μενα που δοκίμασα το κουπόνι για 50% έκπτωση στο εισιτήριο δικαιούχου και συνοδού, δεν το αναγνωρίζει. Αρα ως silver μέλος πρέπει να ξαναμαζέψω 8000 tier miles πρώτα;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Τα κουπονια οπως γραφει η υποσημειωση ειναι διαθεσιμα μολις κανεις το upgrade η την ανανεωση του...
Που το γράφει αυτό;

Εμένα τα κουπόνια γράφουν statue: issued, issue date: 24/11/2014 και expiration date 24/11/2015
Δεν έχω ελέγξει βέβαια αν αναγνωρίζονται αλλά από αυτά που λέει μου φαίνονται ενεργά..

Για το μέχρι πόσα μέλη μπορούν να μπουν στο together δε ξέρει κανείς;

edit: βρήκα την απάντηση
Ένας λογαριασμός Together μπορεί να περιλαμβάνει από 2 έως 6 άτομα.
 
Last edited:

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.419
Ναι upgrade στο στατους η ανανεωση. Δηλ αν ησουν gold θα ενεργοποιηθουν μολις ανανεωσεις με 12000 μιλια. Οποιος το εκανε απο τις 24/11 ως σημερα απολαμβανει τα κουπονια του...
Μα ειμαι *G. Υποθετω οτι ακομα υπαρχουν παιδικες ασθενειες στο συστημα...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μα ειμαι *G. Υποθετω οτι ακομα υπαρχουν παιδικες ασθενειες στο συστημα...
Στο σαιτ, στην ατομικη σελιδα μελους, σε υποσημειωση αναφερει οτι τα συγκεκριμενα προνομια προσφερονται μετα απο upgrade και tier renewal. Το αντιλαμβανομαι οτι η απλη μεταβαση στις 24/11 απο το παλιο στο νεο προγραμμα ΔΕΝ ειναι upgrade, ουτε tier renewal. Αν θεωρηθει απο την εταιρεια upgrade δικο τους θεμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.868
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom