Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Μετέτρεψα ένα μικρό ποσό πόντων σε μίλια μέσω του σάιτ της Aegean, δοκιμαστικά να δω αν θα πάρω το +20%, και τζίφος.. Πήρα ακριβώς τους πόντους που μετέτρεψα.. Σε εσάς δούλεψε η μετατροπή με το +20%?
Καλημέρα
1707209567779.png


Εβγαλα την κάρτα τον Ιούνιο... νομίζω ότι έκανα πολύ σωστά που δεν είχα μετατρέψει έως τώρα, και δεν χρειάστηκε βέβαια
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Στους όρους λέει ότι το +20% θα αποδοθεί εντός 15 εργασίμων ημερών από τη λήξη της ενέργειας
Η καταχώρηση των επιπλέον μιλιων θα γίνει έως και 15 ημέρες μετά τη λήξη της προσφοράς.
Ευχαριστώ, δε το είχα προσέξει
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Για μεταφορά σε τρίτο άτομο ήμουνα σχεδόν σίγουρος. Γι χρήση μετατρέψιμων πόντων και ισόποση επανατοποθέτηση είναι ευχάριστο να το γνωρίζουμε.
Πρακτικά πως μας ευνοεί αυτό;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Για μεταφορά σε τρίτο άτομο ήμουνα σχεδόν σίγουρος. Γι χρήση μετατρέψιμων πόντων και ισόποση επανατοποθέτηση είναι ευχάριστο να το γνωρίζουμε.
Εκανα κατι ακομη. Ακυρωσα κρατηση ξενοδοχειου που ειχε πληρωθει με την καρτα. Μου επεστρεψαν τα χρηματα. Κατα την αφαιρεση των bonus λογω της επιστροφης και βρισκοντας τον λογαριασμο αδειο απο μετατρεψιμα bonus, μου αφαιρεθηκαν μη μετατρεψιμα.
Χμμμ θα αρχισω να το κανω μπιζνα αυτο. Ετσι μετατρεπεις πλαγιως μη μετατρεψιμα bonus σε μετατρεψιμα :D.
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Εκανα κατι ακομη. Ακυρωσα κρατηση ξενοδοχειου που ειχε πληρωθει με την καρτα. Μου επεστρεψαν τα χρηματα. Κατα την αφαιρεση των bonus λογω της επιστροφης και βρισκοντας τον λογαριασμο αδειο απο μετατρεψιμα bonus, μου αφαιρεθηκαν μη μετατρεψιμα.
Χμμμ θα αρχισω να το κανω μπιζνα αυτο. Ετσι μετατρεπεις πλαγιως μη μετατρεψιμα bonus σε μετατρεψιμα :D.
Ε θα δεις σε λίγες μέρες στην aegean visa σου να έχει αρνητικό υπόλοιπο μέσα στην εφαρμογή μετατροπής. Το έχω κάνει κι εγώ κάποιες φορές και τώρα έχω -55.000 πόντους προς μετατροπή :clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom