Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
Στο μεταξύ ενα δίκιο το χουν...
Τρέχουν πχ 5000 άνθρωποι και πέρσυ πήραν μιλια 20.000
Δε βγαίνουν τα νούμερα παιδιά 😂😂😂
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Στην πλατεία Συντάγματος, στο κιόσκι της ετζιαν μπορείτε να βρείτε την κοπέλα με το ταμπλετ που καταχωρεί μίλια. Είναι μέχρι εξαντλήσεως
 
Last edited:

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Στην πλατεία Συντάγματος, στο κιόσκι της ετζιαν μπορείτε να βρείτε την κοπέλα με το ταμπλετ που καταχωρεί μίλια. Είναι μέχρι εξαντλήσεως
Αφού σύμφωνα με τους όρους η προωθητική ενέργεια έληξε στις 12:00. Εκτός κι αν τους έμειναν μίλια που δε δόθηκαν με την ηλίθια οργάνωση που έκαναν σήμερα και απλά τα μοιράζουν.

Άκυρο: λήγει στις 14:00 (αν και νόμισα ότι είχα δει 12:00 πιο πριν)
 
Last edited:

Pilcher

Member
Μηνύματα
12
Likes
36
Αφού σύμφωνα με τους όρους η προωθητική ενέργεια έληξε στις 12:00. Εκτός κι αν τους έμειναν μίλια που δε δόθηκαν με την ηλίθια οργάνωση που έκαναν σήμερα και απλά τα μοιράζουν.
Εγώ τον βρήκα στις 8 περίπου, ήμουν από νωρίς εκεί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.042
Εγώ τον βρήκα στις 8 περίπου, ήμουν από νωρίς εκεί.
Αντε και ξυπναω αξημερωτα την επομενη φορα και πετιεμαι Συνταγμα που μενω κοντα.
Δηλαδη θα πρεπει να βγαλω σε μια γωνιτσα τις γοβες, να βγαλω τις περλες και να ντυθω αθλητρια? Και να μου δωσουν 1000 μιλια ξερω γω?
Ε οχι.
 

pan82

Member
Μηνύματα
628
Likes
786
Αντε και ξυπναω αξημερωτα την επομενη φορα και πετιεμαι Συνταγμα που μενω κοντα.
Δηλαδη θα πρεπει να βγαλω σε μια γωνιτσα τις γοβες, να βγαλω τις περλες και να ντυθω αθλητρια? Και να μου δωσουν 1000 μιλια ξερω γω?
Ε οχι.
Ε δε φαντάζομαι να μη σε αφήνουν να δηλώσεις τον αριθμό σου αν δε τρέχεις και είσαι απλά επισκέπτης. Δε ξέρω βέβαια αλλά φαντάζομαι σε όσους πάνε στο κιόσκι θα περνάνε τη κάρτα, ας μας το επιβεβαιώσουν όσοι πήγαν
 

Pilcher

Member
Μηνύματα
12
Likes
36
Αντε και ξυπναω αξημερωτα την επομενη φορα και πετιεμαι Συνταγμα που μενω κοντα.
Δηλαδη θα πρεπει να βγαλω σε μια γωνιτσα τις γοβες, να βγαλω τις περλες και να ντυθω αθλητρια? Και να μου δωσουν 1000 μιλια ξερω γω?
Ε οχι.
:haha::haha::haha: Εγώ ντύθηκα εθελόντρια πάντως,δεν τρέχω ούτε για ένα εκατομμύριο μίλια...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.042
:haha::haha::haha: Εγώ ντύθηκα εθελόντρια πάντως,δεν τρέχω ούτε για ένα εκατομμύριο μίλια...
Ειμαι απο αποψη ΔΕθελοντρια και εναντια στην απληρωτη εργασια κυριακη και χωρις προσαυξησεις αργιας.
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Ε δε φαντάζομαι να μη σε αφήνουν να δηλώσεις τον αριθμό σου αν δε τρέχεις και είσαι απλά επισκέπτης. Δε ξέρω βέβαια αλλά φαντάζομαι σε όσους πάνε στο κιόσκι θα περνάνε τη κάρτα, ας μας το επιβεβαιώσουν όσοι πήγαν
Δεν ήμασταν δρομείς και επιβεβαιώνω ότι λάβαμε κανονικά τα μίλια μας κάθε μέλος του together λογαριασμού
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.732
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom