Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

depy!!!

Member
Μηνύματα
736
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Εγώ που έχω αυτόματη μετατροπή στο τέλος του μήνα αλλά μπήκα στη διαδικασία να τους μετατρέψω manual λόγω της προσφοράς λέτε να έχω κάποιο θέμα???
Εννοείς ότι πήρες τηλ και καταργησες την αυτόματη μετατροπή.
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Εννοείς ότι πήρες τηλ και καταργησες την αυτόματη μετατροπή.
Όχι δεν το είπα σωστά...Κάποιοι πόντοι μετατράπηκαν μόνοι τους,πρωί Κυριακής άρα δεν τους μετέτρεψα εγώ....Τους υπόλοιπους μετά από κάποιες αγορές εκείνη την Κυριακή τους μετέτρεψα πριν το τέλος του μήνα...Απλώς σκέφτηκα μήπως υπάρχουν ψιλά γράμματα και η συγκεκριμένη προσφορά δεν ισχύει για εμάς που έχουμε ενεργοποιημένη την αυτόματη μετατροπή γιατί ας πούμε είμαστε άλλη κατηγορία .
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Μας δώσανε τον γάιδαρο τον κοιτάμε και στα δόντια.
Σωστά, δεν θα ξανά βγάλουμε κιχ άλλη φορά. Ευχαριστούμε ετζιαν, ζητούμε ταπεινά συγγνώμη, εάν θίχτηκε η υπόληψή σου.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.268
Σωστά, δεν θα ξανά βγάλουμε κιχ άλλη φορά.
Σε τέτοιες προωθητικές προφανώς και όχι. Τις κάνει μια φορά τον χρόνο (και αν) και κάποια στιγμή θα μπουν. Εξάλλου δεν τα είχαμε για να τα χάσουμε, τσόντα είναι και μάλιστα ευχάριστη.
Υπομονή.
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Σε τέτοιες προωθητικές προφανώς και όχι. Τις κάνει μια φορά τον χρόνο (και αν) και κάποια στιγμή θα μπουν. Εξάλλου δεν τα είχαμε για να τα χάσουμε, τσόντα είναι και μάλιστα ευχάριστη.
Υπομονή.
Το οτι είναι συμφέρον είναι δεδομένο. Προφανώς, ζημιωμένη δεν είναι ούτε η ετζιαν, για να τα δίνει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.755
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom