ΗΠΑ Πρώτο ταξίδι στη Νέα Υόρκη

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Μερικές παρατηρήσεις...
Δεν υπάρχει περιπτωση η Νέα Υόρκη να είναι ακριβότερη στο φαγητό, τις συγκοινωνίες και την διασκέδαση από το Λονδίνο ή το Παρίσι (τα ρούχα είναι το τελευταίο). Δεν ξέρω τι εστιατόρια ή τί είδους διασκέδαση διαλέγεις εσύ, αλλά στα ταπεινά εστιατόρια που πηγαίνω εγώ και στα λάιβ μαγαζιά αυτό έχω διαπιστωσει.
Αν είναι να μείνω 4 μέρες απέναντι από το σέντραλ παρκ (στο μέιφλαουερ ας πούμε) προτιμώ να μείνω μακρυτερα (ραμάντα ας πούμε) για 7 ημέρες. Το χειρότερο μετά από βραδινή έξοδο είναι να γυρνάς ξενοδοχείο με συγκοινωνία, οπότε πέντε πάνω πέντε κάτω θα το αντέξεις για μερικές μέρες.
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
ποσο κανει ενα broadway - ορθιο βρε παιδια; Τωρα κοιτουσαμε τα οικονομικα μας και ειμαστε πολυ οριακα, αλλα αξιζει πιστευω....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για ορθιο δεν ξερω ,αλλα καρα-on broadway εδωσε φιλη μου το 2009 80 ευρω.
Οποτε κρινε 2 χρονια μετα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Η δικια μου ειδε Σικαγο.
Εσεις?
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
ΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Παω για υπνο, και επανερχομαι αυριο με ερωτησεις και αποριες!!!! Δεν το πιστευω!!!!!
848 ευρω τα 2 ατομα!!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.039
Οι STOMP πέραν του ότι έχουν έρθει 250 φορές στην Αθήνα, το πιο ακριβό εισητήριο της παράστασής τους κόστιζε 65 ευρώ και το πιο φθηνό 25 ευρώ!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μπράβο!!!Τέλεια θα είναι! Πότε πάτε; Εμείς για όρθιοι στο Φάντασμα της Όπερας 20 δολάρια το 2004. Εισιτήρια από Times Square
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Α, και την ίδια χρονιά καθιστοί Σικάγο νομίζω 60 δολάρια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.228
Μηνύματα
884.350
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom