ΗΠΑ Πρώτο ταξίδι στη Νέα Υόρκη

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Το συνηθισμενο tip ειναι 10%-20% του λογαριασμου σου.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Last edited by a moderator:

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
Παντως απ' οτι ειδα στις σελιδες macy's , sacks οι τιμες δεν ειναι και τοσο χαμηλες.... Να φανταστω οτι "τζαμπα" τιμες εχουν στις εκπτωσεις τους.... Οποτε αυτη την περιοδο δεν βλεπω κατι ιδιεταιρο.... Ειναι μερικα σε καλυτερες τιμες απο Ελλαδα αλλα οχι τιποτα το τοσο τρομερο....
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
kate τα συγκεκριμένα ειναι γενικώς ακριβα. Αν θες να ψωνισεις οικονομικα μονο σε oultet , και νομιζω οτι αναφερθηκε και προηγουμενως θα πας εδω.

Woodbury Common Premium Outlets

Να διευκρινήσω ότι δεν εχω παει ΝΥ, απλα ξερω δυο πραγματα μεσω της ξαδερφης μου η οποια ταξιδευει εκει τακτικα. Μάλιστα τωρα που το σκεφτομαι μου ελεγε για καποιο καταστημα στο Μανχαταν με πολυ καλες τιμες αλλα θα πρεπει να τη ρωτησω γιατι δεν θυμαμαι ποιο ειναι.
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
για ρωτα, γιατι δεν θελω να χασω χρονο πηγαινοντας για ψωνια σε outlet εξω.... Θελω απλα ενα μαγαζι με καλες τιμες εντος μανχαταν.
Αν μπορεις μεχρι αυριο βραδυ γιατι φευγουμε μετα.... !!!!!!!!
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
για ρωτα, γιατι δεν θελω να χασω χρονο πηγαινοντας για ψωνια σε outlet εξω.... Θελω απλα ενα μαγαζι με καλες τιμες εντος μανχαταν.
Αν μπορεις μεχρι αυριο βραδυ γιατι φευγουμε μετα.... !!!!!!!!

αχ τοσο συντομα? θα προσπαθησω να σου πω μεχρι αυριο βραδυ τοτε!
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
εννοειται αν μπορεις... μη σε πιεζω.... απλα φευγουμε αυριο βραδυ!!!!:clap::clap::clap::clap:
καμμια σχεση δεν με πιεζεις, απλα μενει Καναδα και εχουμε την διαφορα ωρας. Ισως (λεω ισως δεν ειμαι σιγουρη) να ήταν το century 21 θα προσπαθησω όμως να επικοινωνησω μαζι της.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Century 21 και SYMS είναι δύο που μούρχονται στο μυαλό για εντός Manhattan.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Ναι κατα 90% το century 21 πρεπει να ήταν, εχω στειλει Mail και ελπιζω να μου απαντησει σημερα.
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
σας ευχαριστω,
θα ηθελα να ρωτησω και για ανταπτορα.... Θα βρω στο ξενοδοχειο; Ή αλλιως θα βρω ευκολα στην ταιμς ;;; Εδω δεν βρηκα και φευγω το βραδυ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.537
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom