Πτήσεις με ανταπόκριση

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Σου δίνει την δυνατότητα να επιλέξεις θέση 24 ώρες πριν και στα δύο κομμάτια πτήσης.
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
184
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
έχω πτήση για Όσλο με ταξίδι με στάση στο Μόναχο θα μπορώ να το δω για 2 ώρες?
 

Zinopoulo

Member
Μηνύματα
27
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Έλα ντε...
Καλησπέρα κ από εμένα!!!
Έχω μία ερώτηση και πραγματικά θα με σώζατε αν με βοηθούσατε... :) Ταξιδεύω από Αθήνα προς Κοπεγχάγη σε λίγες μέρες με ενδιάμεσο σταθμό το Βερολίνο, με Aegean στην πρώτη πτήση και Air Berlin στη δεύτερη.. Επειδή όμως θα χρειαστώ και δεύτερη αποσκευή, ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε αν αυτή την πληρώνω μία φορά στο αεροδρόμιο στην Αθήνα ή θα πρέπει να ξαναπληρώσω και στην δεύτερη πτήση;
 

sofdrz

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
εγώ ηθελα να ρωτήσω αν χασώ μια πτηση επειδη δεν προλαβα να φτασω στην πυλη εγκαιρως , τι γινεται τοτε? με βαζουν στην επομενη ή χανω τα λεφτα μου? επειδη θελω να κλεισω μια πτηση που εχει χρονο ανταποκρισης μολις 40 λεπτα και δεν ξερω αν θα προλαβω. ευχαριστω!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
εγώ ηθελα να ρωτήσω αν χασώ μια πτηση επειδη δεν προλαβα να φτασω στην πυλη εγκαιρως , τι γινεται τοτε?
1.Με ποια εταιρια πετας και ποιες ειναι οι πολεις?
2.οταν το εκλεισες το εισιτηριο,οι πτησεις σου εβγαλε αυτες τις πτησεις το συστημα?δηλ.ειναι ενιαιο το εισιτηριο?
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.884
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
λογικά, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. αν το αεροπλάνο θα έχει καθυστέρηση και δεν προλάβεις το επόμενο η εταιρεία θα φροντίσει να φθάσεις στον προορισμό σου. ο κίνδυνος κατά τη γνώμη μου είναι αν θα έχεις βαλίτσα που θα έχεις παραδώσει στην Αθήνα, να μην προλάβει να μεταμορφωθεί και να φθάσει με την επόμενη Ζυρίχης-Λονδίνο. γι 'αυτό στην χειραποσκευή σου να έχεις τα απαραίτητα.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.753
Με τη Swiss δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε με τις ανταποκρίσεις, ούτε με τις αποσκευές
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.753
Η συντομότερη ανταπόκριση που είχα με Swiss, (αεροδρόμιο Ζυρίχης) ήταν 45 λεπτά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom