Aegean Airlines Γενικά Πτήσεις με μίλια-παραδείγματα και προτάσεις

Hayate

Member
Μηνύματα
858
Likes
5.271
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Καλησπέρα ! Έχω βρει 2 εισιτήρια one way για Σιγκαπούρη με 90000 μίλια κ 82€ φόρους για τέλος Ιουνίου - είναι καλή περίπτωση εξαργύρωσης δεδομένου ότι στη scoot τα βρίσκω με 710€ ; Σκέφτομαι από Σιγκαπούρη να εξορμησω προς
Μπαλί που είναι φθηνές οι πτήσεις χωρίς εξαργύρωση μιλίων από εκεί
Τα 2 εισιτήρια με μίλια περιλαμβάνουν αποσκευη παραδοτέα.Τα εισιτήρια με scoot των 710 είναι λογικά χωρίς αποσκευη.Αν βολευεστε με τη μικρή για το συγκεκριμένο ταξίδι τότε οκ κρατήστε τα μίλια για άλλη φορά.Η πτήση Αθήνα -Σιγκαπουρη είναι σχεδόν στάνταρ 90000+ λίγοι φόροι όλο το χρόνο με καλή διαθεσιμότητα..
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Τα 2 εισιτήρια με μίλια περιλαμβάνουν αποσκευη παραδοτέα.Τα εισιτήρια με scoot των 710 είναι λογικά χωρίς αποσκευη.Αν βολευεστε με τη μικρή για το συγκεκριμένο ταξίδι τότε οκ κρατήστε τα μίλια για άλλη φορά.Η πτήση Αθήνα -Σιγκαπουρη είναι σχεδόν στάνταρ 90000+ λίγοι φόροι όλο το χρόνο με καλή διαθεσιμότητα..
Είναι με παραδοτέα αποσκευή η τιμή των 710€ - βέβαια πρέπει να έχεις φάει καλά αφού δεν περιλαμβάνει ούτε νερό
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Αυτο το ταξιδι με την ιδια εξαργυρωση την εκανα το 2019, 3 βραδια σιγκαπουρη (τα θελεις) και μετα 6 βραδια μπαλι, τα βουνα και η φυση εκει με την τροπικη βλαστηση ειναι ονειρο. Απο μπαλι απευθειας πισω Ελλαδα με turkish
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Αυτο το ταξιδι με την ιδια εξαργυρωση την εκανα το 2019, 3 βραδια σιγκαπουρη (τα θελεις) και μετα 6 βραδια μπαλι, τα βουνα και η φυση εκει με την τροπικη βλαστηση ειναι ονειρο. Απο μπαλι απευθειας πισω Ελλαδα με turkish
Κ εγώ για εκεί με βλέπω τελικά ! Επεστρεψες Αθήνα από Μπαλί ή από Σιγκαπούρη ;
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
θεσ/κη σιγκαπουρη με singapore μεσω κωνσταντινουπολης, σιγκαπουρη μπαλι με scoot, μπαλι θεσ/κη μεσω κωνσταντινουπολης με turkish με 787-9 ολοκαινουργιο σε bussiness (ηταν η πρωτη μου σε μπιζνες και ηταν ονειρο χαλαλι τα μιλια και τα περιπου 180ευρω, τωρα ειναι 280ευρω περιπου)
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
θεσ/κη σιγκαπουρη με singapore μεσω κωνσταντινουπολης, σιγκαπουρη μπαλι με scoot, μπαλι θεσ/κη μεσω κωνσταντινουπολης με turkish με 787-9 ολοκαινουργιο σε bussiness (ηταν η πρωτη μου σε μπιζνες και ηταν ονειρο χαλαλι τα μιλια και τα περιπου 180ευρω, τωρα ειναι 280ευρω περιπου)
Σ ευχαριστώ πολύ
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.614
Likes
9.921
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καλησπέρα ! Έχω βρει 2 εισιτήρια one way για Σιγκαπούρη με 90000 μίλια κ 82€ φόρους για τέλος Ιουνίου - είναι καλή περίπτωση εξαργύρωσης δεδομένου ότι στη scoot τα βρίσκω με 710€ ; Σκέφτομαι από Σιγκαπούρη να εξορμησω προς
Μπαλί που είναι φθηνές οι πτήσεις χωρίς εξαργύρωση μιλίων από εκεί
Με Singapore ή Air India τα πηγαινελα; Δες μήπως πας Μπαλί με scoot και γυρίσεις Ελλάδα από Μπαλί, μη ξαναγυρίζεις Σιγκαπούρη.
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Με Singapore ή Air India τα πηγαινελα; Δες μήπως πας Μπαλί με scoot και γυρίσεις Ελλάδα από Μπαλί, μη ξαναγυρίζεις Σιγκαπούρη.
Με Singapore έχω βρει το πήγαινε αλλά όσο το σκέφτομαι τα μίλια είναι αρκετά για το όφελος που προκύπτει
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.614
Likes
9.921
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Με Singapore έχω βρει το πήγαινε αλλά όσο το σκέφτομαι τα μίλια είναι αρκετά για το όφελος που προκύπτει
Ισχύει, το 90k/710 δεν είναι και πολύ ιδανικό. Βέβαια, είναι 710 με Scoot όχι με regular. Άμα κλείσεις το πήγαινε με μίλια και επιστροφή με scoot από Μπαλί; Πόσο κοστίζει;
 

domino

Member
Μηνύματα
306
Likes
286
Καλησπέρα ! Έχω βρει 2 εισιτήρια one way για Σιγκαπούρη με 90000 μίλια κ 82€ φόρους για τέλος Ιουνίου - είναι καλή περίπτωση εξαργύρωσης δεδομένου ότι στη scoot τα βρίσκω με 710€ ; Σκέφτομαι από Σιγκαπούρη να εξορμησω προς
Μπαλί που είναι φθηνές οι πτήσεις χωρίς εξαργύρωση μιλίων από εκεί
Για Μπαλι κατευθειαν ποσο βρισκεις με μιλια ;
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Για Μπαλι κατευθειαν ποσο βρισκεις με μιλια ;
Mε 260€ το ατομο όποτε δεν συμφέρει

Ισχύει, το 90k/710 δεν είναι και πολύ ιδανικό. Βέβαια, είναι 710 με Scoot όχι με regular. Άμα κλείσεις το πήγαινε με μίλια και επιστροφή με scoot από Μπαλί; Πόσο κοστίζει;
Ουσιαστικά είναι 90Κ/630 αφού τα εισιτήρια με μίλια για 2 άτομα στοιχίζουν 80€. - επιστροφή από Μπαλί στοιχίζει 850 ευρώ περίπου
 

COOPERMAN

Member
Μηνύματα
93
Likes
54
Λοιπόν μετά από αρκετή έρευνα για ταξίδι Σιγκαπούρη - Μπαλί (Ιούλιο) - μπορεί κανεις να πάει με 90000 μίλια κ 80 ευρώ για 2 άτομα από Αθήνα Σιγκαπούρη κ να επιστρέψει με 120000 μίλια από Μπαλί προς Αθήνα με 60€. Τα αντίστοιχα κόστη με scoot είναι 710€ κ 800€ περίπου - άρα το όφελος είναι 1350€ περίπου για 210000 μίλια - αξίζει ; (Δεν έχω περιλάβει τπ αεροπορικό από Σιγκαπούρη προς Μπαλί με μίλια γιατί ειβαι μικρό το κόστος)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.970
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom