Πως να πάμε απο Θεσσαλονίκη Κυκλάδες χωρίς να ξοδεψουμε μια περιουσια?

gabriella123

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαμηλιο ταξιδι
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
Γειά σας,
σκεφτομαι φετος να παω κυκλάδες απο Θεσσαλονίκη. Πως να πάω για να μην ξοδέψω πολλά λεφτά? Βασικά νομίζω οτι περίπου βγαίνουν τα ίδια λεφτα αμα πας με αυτοκίνητο ή αμα πας με τρένο πλοίο και μετά νοικιάσεις ενα όχημα εκει! τι λέτε? επίσης έχετε καποιο κατάλυμα να μου προτείνετε???
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σύμφωνα με το άλλο θέμα που έχεις ανοίξει, ακόμα δεν έχεις αποφασίσει σε ποιό νησί θα πας.
http://www.travelstories.gr/%ED%E7%...%EA%EF%F5-%F0%F1%EF%EF%F1%E9%F3%EC%EF%FD.html

Άρα, πως θα σε συμβουλεύσουν τα μέλη, για τον καλύτερο τρόπο να πας κάπου που δε δηλώνεις πού ακριβώς είναι και πώς θα σου προτείνουν αντίστοιχα και κατάλυμα? :roll:

Πάρε πρώτα τις απόφάσεις σου για τον προορισμό και για πληροφορίες και καταλύματα κάνε επιλογή νησιού από την παρακάτω ενότητα:
Νησιά Αιγαίου - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια

Μετά, εδώ είμαστε για περαιτέρω πληροφορίες.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Γειά σας,
σκεφτομαι φετος να παω κυκλάδες απο Θεσσαλονίκη. Πως να πάω για να μην ξοδέψω πολλά λεφτά? Βασικά νομίζω οτι περίπου βγαίνουν τα ίδια λεφτα αμα πας με αυτοκίνητο ή αμα πας με τρένο πλοίο και μετά νοικιάσεις ενα όχημα εκει! τι λέτε?
Δυστυχώς το ψάχνεις πολύ αργά γιατί η μισή Ελλάδα (και το μισό φόρουμ αν διαβάσεις τα τελευταία θέματα) θέλει να πάει Κυκλάδες. Αν το έψαχνες νωρίτερα θα έβρισκες καλές τιμές σε αεροπορικά είτε για Μύκονο είτε για Σαντορίνη χωρίς να ταλαιπωρηθείς (τώρα το αεροπορικό ξεκινά από 160ΕUR το άτομο πήγαινε-έλα).
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
διευκρίνισε το "μία περιουσία", καταστάλαξε ανάμεσα σε 2-3 νησιά, και έπειτα το ξανασυζητάμε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.892
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom