Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

Spark

Member
Μηνύματα
110
Likes
1.105
Έχω αυτό το γούστο, μου αρέσει η Sina :heart: γιατί είναι όμορφη με μουσική παιδεία κ ταλέντο

 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.743
Likes
50.879
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Ο Αντώνης Τουρκογιώργης έφυγε σήμερα.
Έχουμε παίξει πολλές φορές μπάσκετ μαζί με τον Τόνι. Πέρα από καλός μουσικος ήταν ωραίος τύπος (και βρωμόχερο), . Τρομερός περφόρμερ για όσους τον πρόλαβαν, μου προκάλεσε θλίψη η κατάστασή του μετά το εγκεφαλικό, να ζήσουμε να τον θυμόμαστε ως άνθρωπο, καλλιτέχνη, μπασκετόφιλο, άνθρωπο με ενέργεια και χαμόγελο.
 
Μηνύματα
7
Likes
3
Το ροκ τραγούδι ήτανε το μικρόβιο μου στα παιδικά μου χρόνια. Ένα διάστημα μου είχαν αρέσει όλα τα ροκ τραγούδια εκείνης της εποχής. Αγαπημένο τραγούδι έχω πολλά άλλα δυστυχώς δεν τα θυμάμαι ακριβώς και δεν μπορώ να επιλέξω καθόλου εύκολα.
 

Spark

Member
Μηνύματα
110
Likes
1.105
Το ροκ τραγούδι ήτανε το μικρόβιο μου στα παιδικά μου χρόνια. Ένα διάστημα μου είχαν αρέσει όλα τα ροκ τραγούδια εκείνης της εποχής. Αγαπημένο τραγούδι έχω πολλά άλλα δυστυχώς δεν τα θυμάμαι ακριβώς και δεν μπορώ να επιλέξω καθόλου εύκολα.
βάλε τραγούδια εδώ να μας θυμίσεις κάτι από το παρελθόν, θέλουμε να ακούσουμε ροκ και απο εσένα, μην το σκέφτεσαι πολύ, αν αρέσει το τραγούδι θα πάρει like.
τώρα μου ήρθε να βάλω εδώ την ροκ βουλευτίνα μας την Τζώρτζια, τι λες γι αυτήν; γουστάρεις;

 

Spark

Member
Μηνύματα
110
Likes
1.105
Ντεμοντέ οι πεθαμένοι όμως μόνο αυτοί έκαναν τέτοια τραγούδια το 1980 <ακούγεται δυνατά>

 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
6.992
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Ντεμοντέ οι πεθαμένοι όμως μόνο αυτοί έκαναν τέτοια τραγούδια το 1980 <ακούγεται δυνατά>

Αν ο καλλιτέχνης είναι ζωντανός, δεν αξίζει.;)
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
6.992
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Δεν μπορώ να συμφωνήσω σε αυτό, δηλαδή τι να κάνουμε; να πεθάνουμε για να γουστάρετε;;
πάρε και τη ζωντανή απόδειξη..
Γιατί, είναι ζωντανοί οι Τζούντας Πριστ;
Θυμάμαι που τους άκουγα στα νιάτα μου πριν 35-40 χρόνια. Γι’ αυτό μ’ αρέσουν εξάλλου.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.894
Likes
26.989
Γιατί, είναι ζωντανοί οι Τζούντας Πριστ;
Σαν συγκρότημα ναι. Αλλά έχουν αλλάξει σχεδόν όλοι. Τελευταία μαζεύτηκαν πάλι οι παλιοί και
έβγαλαν νέο άλμπουμ. Τα χρόνια φαίνονται όμως. Είχα ακούσει ότι μπορεί να έρθουν και Βαρκελώνη.
edit,
Judas Priest "Invincible Shield Tour España 2024" - Rock in Spain.
el día 13 de junio en el Sant Jordi Club de Barcelona,
Καλά θυμόμουν.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.760
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom