Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
συμφερει καλυτερα να παρω terravision η λεωφορεια που πηγαινουν στην σταση του μετρο anagnina? ποιο φτανει πιο γρηγορα? εμενα το ξενοδοχειο μου ειναι στην σταση repubblica.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Αυτο το θεμα που γραφεις τωρα,το εχεις διαβασει απο την αρχη;δεν σου λυνονται οι αποριες;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Mε terravision,βασικά δεν είναι η μοναδική εταιρεία υπάρχουν και άλλες(http://www.sitbusshuttle.com/en/), αλλά εξαρτάται και από την κίνηση.
Οικονομικότερα με τον δεύτερο τρόπο, αν και την τελευταία φορά που το χρησιμοποίησα έκανα 45 λεπτά μέχρι termini.
Υπάρχει και άλλος τρόπος, λεωφορείο μέχρι στο σταθμό του τρένου στο ciampino και από εκεί τρένο, έχει ανα δέκα λεπτά, και η διάρκεια του είναι 15 λεπτά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
1.συμφερει καλυτερα να παρω terravision η λεωφορεια που πηγαινουν στην σταση του μετρο anagnina?
2.ποιο φτανει πιο γρηγορα?
3.εμενα το ξενοδοχειο μου ειναι στην σταση repubblica.
1. λεωφορειο για Τερμινι.
2. λεωφορειο.
3. τη λυση ταξι τη σκεφτηκες?
Αυτο το θεμα που γραφεις τωρα,το εχεις διαβασει απο την αρχη;δεν σου λυνονται οι αποριες;
και να της λυνονταν οι αποριες ειναι σαφως επισφαλές να βασιστει καποιος σε πληροφοριες 3 ετων. ελευθερη αγορα ειναι, οι τιμες , τα ωραρια, ακομα και οι εταιρειες μεταβαλλονται συνεχως.
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Γεια σας. Έκλεισα για Ιανουάριο για 3 μέρες σε αυτό το ξενοδοχείο Casa La Salle - Casa Religiosa σε απίστευτη τιμή (72 ευρώ συνολικά μέσω yeego). Έχει μείνει κάποιος να μου πει εμπειρία;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γεια σας. Έκλεισα για Ιανουάριο για 3 μέρες σε αυτό το ξενοδοχείο Casa La Salle - Casa Religiosa σε απίστευτη τιμή (72 ευρώ συνολικά μέσω yeego). Έχει μείνει κάποιος να μου πει εμπειρία;
Είδες που είναι στο χάρτη; Αν έχεις δωρεάν ακύρωση προχώρα τώρα.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
χωρις να εχω ιδιαν πειρα απο το συγκεκριμενο, και μονο βλεποντας το χαρτη, συμφωνω απολυτα με τον jimp
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
είναι όμως δίπλα σε μετρό... Ελπίζω να μην έχουν απεργίες
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.730
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom