Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Το συζητας? Αψογο. Μεσα σε ολα. Εχει λιγο τραφικ, θορυβο αλλα απο αποψη ΜΜΜ εισαι οκ κ χωρις τον ψιλοχαμο νοτιως του Τερμινι.
χαιρομαι.... ευχαριστω πολυ:clap: φανταζομαι οτι θα ευνοειται και το περπατητο απο κει στα κυριοτερα αξιοθεατα.
 

Valenthia

Member
Μηνύματα
22
Likes
10
χαιρομαι.... ευχαριστω πολυ:clap: φανταζομαι οτι θα ευνοειται και το περπατητο απο κει στα κυριοτερα αξιοθεατα.
Ολα κοντα ειναι απο εκει ! Γενικα ειναι μια πολη που περπατιεται ευκολα και ευχαριστα ! Καλα να περασετε !
 

elviskos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Μέμφις - Τενεσί - ΗΠΑ
Παιδια έχω ένα θέμα οποιος μπορει να με βοηθήσει. Ο αδερφος μου μου έκλεισε 2 εισητηρια με την πιστωτικη του για Βατικανο. Το voucher ομως γραφει το ονομα του και το δικο μου και της κοπελας μου ειναι στους συμμετέχοντες. Ειμαι μπερδεμενος γιατι λεει οτι θα δείξω το voucher και ταυτοτητα. Θα δεχτουνε τη δικιά μου και της κοπέλας μου ή θα έχω π΄ροβλημα???
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
και εγω που εκλεισα το ονομα μου γραφει μονο!! απλα στον αριθμο εισιτηριων γραφει 2..ποιος ξερει..
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Απο τα παλιά τα χρόνια είναι έτσι. Ο αριθμός να είναι σωστός και να πάτε μαζί.
Δεν υπάρχει θέμα.
(εκτός κι αν με κράξουν οι επόμενοι, οπότε ίσως υπάρχει :))
 

elviskos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Μέμφις - Τενεσί - ΗΠΑ
Απλως το θέμα είναι οτι είναι στo ονομα του αδερφού μου και ο αδερφος μου δε θα ειναι μαζι μας..Μονο εγω και η κοπέλα που είμαστε στους participants !!
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Εμένα πάντως, δεν μου έχουν ζητήσει ταυτότητα και ούτε σε κάτι φίλους που τους έκλεισα εγώ (ενώ δεν πήγα).
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι δεν θα σου ζητήσουν εσένα, απλά το λέω.

Πάρε ένα φωτοαντίγραφο της ταυτότητας και της κάρτας αυτού που έκλεισε και αν σου πουν τίποτα, εξήγησε. Δεν θα έχεις θέμα νομίζω.
 

elviskos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Μέμφις - Τενεσί - ΗΠΑ
αυτο θα κάνω..θα πάρω την ταυτοτητα του τη κανονικη και την πιστωτικη μαζι μου..Το ιδιο προβλημα ισχιει και για την γκαλερια borgese που εκλεισα..αλλα εκει στην αποδειξη φενετε το ονομα μου του λαχιστον.Ελπιζω να μην αντιμετωπίσω προβλημα, Εχω ανχωθεί πολυ γιατι τα λεφτα τα πήραν ήδη !!!!

Ευχαριστ'ω πολύ για την βοήθεια !!

Έστειλα e-mai στα εκδοτήρια του Βατικανού και μου απάντησαν πριν λίγο και μου είπαν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα και οτι μπορω να πάρω εγω τα εισιτήρια με το voucher !!!
 
Last edited by a moderator:

papotheo

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.435
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
καλησπερα παιδια.. και εγω θα παω ρωμη αλλα εχω μια απορια που θελω να μου λυσετε... με τι μεταφορικο μεσο να παμε απο το αεροδρομιο μεσα στη πολη?? πχ αν μεινω στο http://www.booking.com/hotel/it/hot...14-11;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0& να παρω ταξι? μετρο? τι?
ευχαριστω!!
Καλησπέρα! Από ποιο αεροδρόμιο;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.435
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.709
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom