Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δεν σκοπεύμαε να πάμε Ρώμη απλά βρήκαμε φθηνά εισητήρια..
Δυστυχως,μαλλον βρηκες το χειροτερο τριημερο...3-5/4...ετσι;αυτο ειναι;
Ειναι το πασχα των καθολικων...αρα,ακριβα δωματια και πολυς κοσμος στην πολη...
Βεβαια,θα υπαρχουν,καποιες θρησκευτικες εκδηλωσεις που θα αξιζουν.
 
Last edited:

tziminhio

Member
Μηνύματα
192
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δυστυχως,μαλλον βρηκες το χειροτερο τριημερο...3-5/4...ετσι;αυτο ειναι;
Ειναι το πασχα των καθολικων...αρα,ακριβα δωματια και πολυς κοσμος στην πολη...
Βεβαια,θα υπαρχουν,καποιες θρησκευτικες εκδηλωσεις που θα αξιζουν.
Ακριβώς! 2-6 Απριλίου δυστυχώς!
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!

tsoang

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Ταξίδι-Όνειρο
πάααρα πολλοί!!!!!
http://www.booking.com/hotel/it/residenza-elizabeth.el.html?aid=357006;label=gog235jc-hotel-el-it-residenzaNelizabeth-unspec-gr-com-L:el-V:0CGAQFjAD-O:unk-B:unk-N:yes-S:bo;sid=876816f9ee494c3ddba95e5db162f2cb;dcid=4;checkin=2015-04-18;checkout=2015-04-22;ucfs=1;srfid=0dc5569a1f3cda1b9cd526f473ce647d6dce9bf0X1;highlight_room=

Πώς σας φαίνεται αυτή η περιοχή που βρίσκεται το συγκεκριμένο ξενοδοχείο; Έχει μείνει κανείς κάπου προς τα εδώ; Το έκλεισα με 280 ευρώ για 4 μέρες και μου φαίνεται πολύ καλό.
pOIO

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Re...s-Residenza_Elizabeth-Rome_Lazio.html#REVIEWS
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.608
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

La_cucaracha

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
Καλησπερα..
Εκλεισα εισητηρια για το Βατικανο για τεσσερα ατομα στο ονομα μου.. το voucher (δεν θυμαμαι αν το λεω σωστα!) θα αναγραφεται μονο το δικο μου?? Οταν εκανα την κρατηση εβαλα τα στοιχεια και των τεσσαρων, δεν θα αναφερονται στο voucher?? Και αν ναι που ακριβως γιατι στο mail δεν φαινονται πουθενα!! Αν εχει ξαναειπωθει sorry!!!
Καλησπέρα smaria, μόλις γύρισα από Ρώμη και τα δικά μας voucher για το Βατικανό σε ένα όνομα βγήκαν στην εκτύπωση αλλά δεν είχαμε κανένα θέμα!(το barcode εξάλλου διαφέρει)
 

smaria

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΟΣ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΒΙΕΤΝΑΜ
Καλησπερα, σε περιπτωση που δεν παρουμε roma pass υπαρχει κατι αντιστοιχο για 3 ημερες δωρεαν μετακινηση με τα ΜΜΜ, που να συμφερει περισσοτερο απο τη roma pass???
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.405
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΡΩΜΗ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ.ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΟΜΑΔΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ?
Ε αφού έχεις πάει 3 φορές δεν το κατέχεις το θέμα κάπως ;;; και δω μέσα μπορείς να βρείς τόσες πληροφορίες για διαμονή, φαγητό, μεταφορές, αξιοθέατα κλ όρεξη να έχεις δηλαδή...Άν εσύ δεν έχεις πρόβλημα να το οργανώσετε μόνοι σας θα σου έλεγα...

Καλώς όρισες btw...που λένε στο χωριό μου...
 

blackrock

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ε αφού έχεις πάει 3 φορές δεν το κατέχεις το θέμα κάπως ;;; και δω μέσα μπορείς να βρείς τόσες πληροφορίες για διαμονή, φαγητό, μεταφορές, αξιοθέατα κλ όρεξη να έχεις δηλαδή...Άν εσύ δεν έχεις πρόβλημα να το οργανώσετε μόνοι σας θα σου έλεγα...

Καλώς όρισες btw...που λένε στο χωριό μου...
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ1
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΩ ΤΑ ΜΟΥΣΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ!ΘΕΛΕΙ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΡΕΧΩ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.458
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom