Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Johannes2000

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Για τον Άγιο Πέτρο η είσοδος είναι δωρεάν! Πληρώνεις μόνο άμα θες να ανέβεις στον τρούλο! Το site είναι για να κλείσεις εισιτήρια για τα Μουσεία!! Επίσης η εικόνα σου δεν ανοίγει εκτός αν έχω εγώ πρόβλημα :p
Από το ίντερνετ από που μπορώ να πληρώσω για να ανέβω στον τρούλο;
 

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
Δεν γνωρίζω αν μπορείς να αγοράσεις εισιτήριο για τον τρούλο από το ίντερνετ! Το παίρνεις κατευθείαν από εκεί το εισιτήριο και ανεβαίνεις!
 

Johannes2000

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Δεν γνωρίζω αν μπορείς να αγοράσεις εισιτήριο για τον τρούλο από το ίντερνετ! Το παίρνεις κατευθείαν από εκεί το εισιτήριο και ανεβαίνεις!
Το πρόγραμμα είναι το εξής:
  • Κυριακή: Κρύπτη Καπουτσινων, Πιάτσα Ναβονα, Φοντανα Ντι Τρέβ, Πάνθεον.
  • Δευτέρα: Τσίρκο Μασσίμους, Κολοσσαίο, Καπιτωλιο, Ρωμαικη Αγορά, Σάντα Μαρία Ματζόρε
  • Τρίτη: Βατικανό, Κάστρα Αγγέλων
  • Τετάρτη: Βίλα Μποργκεζε, Πιάτσα Ποπολο
  • Πέμπτη: Φλωρεντία ή Castel Romano?
  • ΠαΠαρασκευή: Ελεύθερη Μέρα
  • Σάββατο: Επιστροφή

Αυτό είναι το πρόγραμμα
 

Attachments

Last edited by a moderator:

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
Για την Βίλα Μποργκέζε να γνωρίζετε ότι πρέπει να κλείσεις εισιτήρια αναγκαστικά! Άποψη μου είναι να μην πάτε αυθημερόν Φλωρεντία αλλά να αφιερώσετε και αυτή την μέρα στην Ρώμη! Περπατήστε όσο μπορείτε την πόλη !
 

Johannes2000

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Για την Βίλα Μποργκέζε να γνωρίζετε ότι πρέπει να κλείσεις εισιτήρια αναγκαστικά! Άποψη μου είναι να μην πάτε αυθημερόν Φλωρεντία αλλά να αφιερώσετε και αυτή την μέρα στην Ρώμη! Περπατήστε όσο μπορείτε την πόλη !
Από το ίντερνετ να τα κλείσω;
 

Johannes2000

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Εισαι 14 ετων;...οικογενειακα θα πατε;
Αυτο ειναι προγραμμα με γκρουπ;
15 είμαι. Θα πάμε με την οικογένεια μου και με μια άλλη οικογένεια. Το πρόγραμμα το έκανα εγώ μόνος μου και το έκανα στο Word. Αλλά δεν ξέρω εάν είναι καλό! Είναι καλό ή πρέπει να το αλλάξω;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Σε γενικες γραμμες ναι...βαλε τη piazza di spagna στις 15/4 και μια επισκεψη στη περιοχη Trastevere.Ειναι πολυ ωραια αυτη η βολτα.
Και campo de fiori...καθε πρωι εχει παζαρι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom