Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
@babaduma Αγαπημένε..... όπου βλέπω σχόλια σου χαμογελάω! άμα έρθουμε προς τα πάνω θα ήθελα πολύ να κεράσουμε ένα καφέ!

Την Κυριακή αυτή έχει την δωρεάν είδοσο στο Βατικανό και θα φάμε πολύυυ ουρά. Θα επανέλθω να ενημερώσω αν αξίζει ή όχι!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
@babaduma Αγαπημένε..... όπου βλέπω σχόλια σου χαμογελάω! άμα έρθουμε προς τα πάνω θα ήθελα πολύ να κεράσουμε ένα καφέ!
Κοίτα νά'ρθεις πριν φύγετε για Αμερική, γιατί θέλω να σου δώσω μια λίστα 4 σελίδες μ'αυτά που θέλω να μου φέρεις! ;)
 

mariasalle

Member
Μηνύματα
49
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κάπρι, Ντουμπάϊ
Εχει καποιος νοικιασει ποδιλατο στο παρκο της Βιλλα Μποργκεζε; Απο που το παιρνεις και ποσο στοιχιζει;
 

el_vl

Member
Μηνύματα
36
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΚΙΝΟ & ΤΟΚΙΟ
Καλημερα.

Εγω ειχα φαει πολυ καλα στο Da vittorio a trastevere.
Ειχα ενθουσιαστει με την πιτσα (η καλυτερη που εχω φαει!), και ειχε πολυ ομορφη ατμοσφαιρα και αρκετους Ιταλους.
Θυμιζε πιο πολυ ενα ελληνικο ταβερνακι μεσαιου μεγεθους, παρα εστιατοριο.

Να απορριψεις μαγαζια που ειναι κοντα σε αξιοθεατα. Ειχα φαει σε ενα, δεν θυμαμαι ονομα, και ειχα απογοητευτει και απο την ποιοτητα και απο τις τιμες!

Καλημερα !!
σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.. :) (τωρα καταφερα να το δω)
 

mariasalle

Member
Μηνύματα
49
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κάπρι, Ντουμπάϊ
Μου ειπαν οτι για να κατσεις στο Cafe Greco πρεπει να κανεις κρατηση!Ισχυει;
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
@el_vl Καλησπέρααα!!! Να τσεκάρεις τις ιστορίες, ειδικά του μέλους vagar εκεί θα δεις πάααρα πολλές και αναλυτικές επιλογες. (εγώ τα εκτύπωσα κιόλας!!!!) Το ίδιο 3ήμερο θα ειμαστε εκεί! Πετάμε με ryan Σάββατο πρωί!
 

el_vl

Member
Μηνύματα
36
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΚΙΝΟ & ΤΟΚΙΟ
@el_vl Καλησπέρααα!!! Να τσεκάρεις τις ιστορίες, ειδικά του μέλους vagar εκεί θα δεις πάααρα πολλές και αναλυτικές επιλογες. (εγώ τα εκτύπωσα κιόλας!!!!) Το ίδιο 3ήμερο θα ειμαστε εκεί! Πετάμε με ryan Σάββατο πρωί!

@taxidiarapsuxi Καλησπερα!!!!
και εμεις σαββατο πρωι πεταμε με ryan (07:20) σωστα?? Απιστευτο!!!!!!
σε ευχαριστω πολυ , θα μπω να το τσεκαρω με το που παω σπιτι :D
 

nkarag

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γειά σας!έχω κλείσει εισιτήρια για μέσα Μαΐου για ρωμη!ακόμα δ έχω αποφασίσει σε ποια περιοχή να μείνω αλλά θέλω κάτι οικονομικό και σχετικά κεντρικό.δύο περιπτώσεις που έχω ξεχωρίσει είναι οι εξής..
https://www.booking.com/hotel/it/ap...6201_96783538_2_0_0;nflt=pri=1;pri=2;;m_occ=2
https://www.booking.com/hotel/it/ap...7201_95851156_2_0_0;nflt=pri=1;pri=2;;m_occ=2
Ποια είναι η γνώμη σας?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom