Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
παιδιά καλησπέρα,ψάχνω πολύ εντατικά για ξενοδοχείο στη ρώμη και είναι όλα πανάκριβα.Θέλω ένα πολύ οικονομικό ξενοδοχείο,σχετικά κεντρικό απλά για έναν ύπνο,να είναι σε νορμάλ κατάσταση.Δεν βρήκα τίποτα ανάλογο.Όποιος έχει καμιά ιδέα ας ενημερώσει.Ευχαριστώ!!
Ποτε πας και ποσα χρηματα θελεις να δωσεις?
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
και τα δυο στις ημερομηνίες που τα βάζω βγαίνουν 240 ευρω.που για 2 βράδυα είναι πάρα πολλά.Μαίο σκέφτομαι να πάω,αλλά απο όσο διαπιστώνω καλύτερα να αλλάξω προορισμό!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401

Eri

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Καμπότζη
Τώρα σκέφτομαι να πάω Ρώμη τον μάιο και θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει κάποιο ξενοδοχείο 3 η 4 αστέρων καθαρό και σε καλή τιμή και μπορεί να μου πεί θα το εκτιμούσα πολλή.
Χθες γύρισα από Ρώμη και έμεινα στο Fellini. Για τέλος Φεβρουαρίου οι τιμές ήταν 90 ευρώ το δίκλινο με πρωινό. Ήταν πολύ καθαρό ξενοδοχείο, το πρωινό ήταν αρκετά καλό. Το πιο σημαντικό είναι ότι βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο, όπου πηγαίνεις με τα πόδια. Η εξυπηρέτηση πολύ καλή, επίσης. Και κοντά στο ξενοδοχείο είναι και το μετρό. ;)
 

warp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει το κόστος του ταξί στη Ρώμη? Έχω κλείσει ξενοδοχείο κοντά στο Ολυμπικο στάδιο Και θέλω να ξέρω πόσο περνει ένα ταξί Για απόσταση πέντε χιλιομέτρων Περίπου από το κέντρο .
Ευχαριστώ!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.295
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει το κόστος του ταξί στη Ρώμη? Έχω κλείσει ξενοδοχείο κοντά στο Ολυμπικο στάδιο Και θέλω να ξέρω πόσο περνει ένα ταξί Για απόσταση πέντε χιλιομέτρων Περίπου από το κέντρο .
Ευχαριστώ!!
Taxi calcolo della tariffa per Roma | Costotaxi.com
Taxi a Roma | Vivi Roma in taxi
 

warp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Εισιτηρια για κολοσσαιο τής Ρωμης

Καλησπέρα!! μήπως ξέρει κανείς να μου πει που μπορώ να βρω εισιτήριο Για το Κολοσσαίο Στην Ρώμη μέσω Internet.. Γιατί αλλιώς θα πρέπει να περιμένεις πάρα πολύ κόσμο στην ουρά;-)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Online Ticket Office: Colosseum, Roma - Skip the line

Αλλα με την roma pass Roma Pass εχεις στην τιμη των 30 ευρω εισιτηριο 3 ημερων για τα μμμ και 2 εισοδους δωρεαν και χωρις να περιμενεις στην ουρα ειτε αυτα ειναι μουσεια ειτε ειναι αρχαιολογικοι χωροι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom