Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

kati_pro

Member
Μηνύματα
55
Likes
29
Καλημερα ! Δεν έχω βρει κάτι μέχρι στιγμής είχα δυο αρνητικές απαντήσεις . Η Δευτέρα είναι βολική από πολλές απόψεις . Σου είπε τιμή ;

Καλημέρα! Το κόστος της ξενάγησης είναι 130 ευρώ (σχεδόν πάντα εκεί κυμαίνεται). Αν ενδιαφέρεται ακόμη και η Voula_g πιο πάνω, θα είμαστε έξι άτομα οπότε,σούπερ! Πρέπει όμως να κλείσουμε άμεσα. Ιδανικά,εντός της ημέρας!
 

kiko_t

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Καλημέρα! Το κόστος της ξενάγησης είναι 130 ευρώ (σχεδόν πάντα εκεί κυμαίνεται). Αν ενδιαφέρεται ακόμη και η Voula_g πιο πάνω, θα είμαστε έξι άτομα οπότε,σούπερ! Πρέπει όμως να κλείσουμε άμεσα. Ιδανικά,εντός της ημέρας!
Ναι από εμάς ! Πες μου μόνο για την ώρα και αν πρέπει να κλείσουμε εισητήρια ή θα τα κανονίσει η ξεναγός ;
 

mariasalle

Member
Μηνύματα
49
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κάπρι, Ντουμπάϊ
Επειδη και εμεις ειχαμε κλεισει ξεναγηση, μας ειπαν οτι με τα 150€ μπορουμε μεχρι 3 ατομα. Γι αυτο ρωτηστε ποσο θα σας παρει γενικα
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Εγω εμεινα the westin excelsior rome κ εμεινα πολυ ευχαριστημενη γενικα.το προτεινω.κ κατι φιλοι μας που μεινανε στο hotel alexandra το οποιο βρισκεται εξισου via veneto επισης ευχαριστημενοι
κι εγω που εχω μεινει στο Hotel Alexandra εμεια πολυ ευχαριστημενη! Κι εχει πολλων ειδων δωματια.
 

kati_pro

Member
Μηνύματα
55
Likes
29
Επειδη και εμεις ειχαμε κλεισει ξεναγηση, μας ειπαν οτι με τα 150€ μπορουμε μεχρι 3 ατομα. Γι αυτο ρωτηστε ποσο θα σας παρει γενικα
Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Περιμένω τηλέφωνό της μέχρι το βράδυ, οπότε θα ξέρω λεπτομέρειες!
 

kati_pro

Member
Μηνύματα
55
Likes
29
Καλησπέρα και από μένα! Επειδή κάπου το έχασα...μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με τη Roma pas? Σκεφτόμαστε να βγάλουμε αυτή των τριών ημερών. Όσον αφορά το Κολοσσαίο και τη Vila Borghese, πως κάνω κράτηση αφού με την Roma pass δεν πληρώνω στα δύο πρώτα που θα επισκεφτώ ; Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

kati_pro

Member
Μηνύματα
55
Likes
29
Καλησπέρα! Είχατε κάποια ενημέρωση από την ξεναγό ;
Καλημερα! Δυστυχώς δεν είχα καμία ενημέρωση. Περίμενα τηλεφώνημα της μέσα στην μέρα αλλά..δεν.
Μεσημέρι πετάμε, αν έχω κάποιο νεότερο έως τότε θα σου στείλω.
 

kiko_t

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Καλημερα! Δυστυχώς δεν είχα καμία ενημέρωση. Περίμενα τηλεφώνημα της μέσα στην μέρα αλλά..δεν.
Μεσημέρι πετάμε, αν έχω κάποιο νεότερο έως τότε θα σου στείλω.
Καλημέρα και από μένα ! Σε παρακαλώ ενημέρωσε με γιατί αν τελικά δεν μπορεί να κλείσουμε εισιτήρια . Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και σας εύχομαι να περάσετε υπέροχα !!!!!!!!!!!
 

kati_pro

Member
Μηνύματα
55
Likes
29
Καλημέρα και από μένα ! Σε παρακαλώ ενημέρωσε με γιατί αν τελικά δεν μπορεί να κλείσουμε εισιτήρια . Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και σας εύχομαι να περάσετε υπέροχα !!!!!!!!!!!
Δεν επικοινώνησε, δεν απαντά..... δυστυχώς! Ευχαριστώ και γω πολύ! Καλά να περάσετε και σεις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.149
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom