Ύδρα Σαββατοκυριακο στην Υδρα

noel

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα!!!

Σκέφτομαι να πάω ένα τριήμερο στην Ύδρα με το αγόρι μου και ο λόγος που επέλεξα αυτό το νησάκι είναι γιατί βρίσκεται κοντά στην Αθήνα και είναι πολύ γραφικό. Θα ήθελα να μου δώσετε πληροφορίες αν έχετε παει!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Eιναι οντως πολυ γραφικο νησι αλλα δεν εχει πολυ ωραιες παραλιες.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.731
Likes
15.120
Eίναι όντως πολύ γραφικό με λίγο τσιμπημένες τιμές σε φαγητό κλπ.Κατά τ'άλλα ρομαντικό νησί,θα περπατάτε χερι χερι στα σοκακια, άλλωστε όλο με τα πόδια θα πηγαίνετε, αυτοκίνητα δεν έχει και θα παίρνετε καραβάκι για τις παραλίες.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να πάτε Φθινόπωρο είναι πολύ πιο ρομαντικά
Να πιείτε κι ένα ποτό στην hydronetta με το ηλιοβασίλεμα
 

Fairydust

Member
Μηνύματα
176
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ιρλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θεωρώ πως το φθινόπωρο θα πλήξετε λίγο στην Ύδρα, λόγω του ότι είναι γενικά μικρό νησί και ίσως να μην έχετε και αυτές τις λίγες επιλογές που παρέχονται στο νησί το καλοκαίρι!Πάντως Υδρονέττα επιβάλλεται για ποτάκι...!Μην παραλείψετε να πιείτε κι άλλο ένα στον Papagalo. Μπορεί να μην έχει την θέα και τον ρομαντισμό της Υδρονέττας αλλά μπορείς να απολαύσεις το λιμάνι και την αρχιτεκτονική δομή του νησιού!
 

AlexFocus

Member
Μηνύματα
19
Likes
52
Στο πλαισιο αγωνα ορεινου τρεξιματος φοτο απο την ψαραγορα, τα ταξι και τη λοιπη πανιδα. Ακριβο νησι για Απριλη μηνα αλλα με γραφικη πολη και ωραιο λιμανι. Για φαγητο μονο Lulu
με τιμες ακριβες αλλα λιγο πιο νορμαλ με ολους τους υπολοιπους χωρις να φειδεται ποιοτητας.
Για 3 μερες μαξιμουμ. Θα ξαναπαω.
 

Attachments

Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.227
Μηνύματα
884.344
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom