Σακιδιο πλατης

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Στο βουνο τα πλενεις και στο ποταμι και τα βαρας με τον κοπανο :D
Διότι όλα τα βουνά της Ελλάδας είναι γεμάτα ποτάμια που τρέχουν δεξιά κι αριστερά με γάργαρο νεράκι, άλλωστε. Όπου σταματήσεις, πάρε κι ένα ποταμάκι από δίπλα.
 

MarGav

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Καλησπέρα σε όλους.

Αναζητώ σακίδιο μέγιστων διαστάσεων 45*35*25. Λίτρα 35-40.
Γνωρίζω ήδη για το Cabin Max.
Έχετε να προτίνετε κάποιο άλλο, οικονομικό ή μη, που να είναι διαθέσιμο στην αγορά αυτή τη περίοδο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Ναι, είναι καλής ποιότητας. Πήρα και ένα δεύτερο military style, και είναι εξίσου καλό.
Military Backpack 36L Absolute Black
Αυτό όμως ζυγίζει 950gr.
Το σκεφτομαι κι εγω. Σε ολα τα φετινα ταξιδια δεν χρησιμοποιησα βαλιτσα σε αεροπλανο γιατι τα 8 κιλα ειναι παρα πολυ λιγα, μονο σε ΚΤΕΛ που δεν ζυγιζεται.
Οι cabin max δυαλυονται σιγα σιγα, πολυ αχρηστες, μακρια.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Το μεγάλο πρόβλημα με τις βαλίτσες είναι το βάρος τους, οι περισσότερες ζυγίζουν πάνω από 2,5 κιλά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Το μεγάλο πρόβλημα με τις βαλίτσες είναι το βάρος τους, οι περισσότερες ζυγίζουν πάνω από 2,5 κιλά.
Ακριβως. Κερδιζεις αλλα 2 κιλα αποσκευες. Ασε που δεν παλευονται σε πλακοστρωτους δρομους.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Επισης οποιος σκεφτεται να παρει σακιδιο cabin max ας προσεξει το παχος. Με παχος 25 εκ αντι για 20, το παχος ειναι μεγαλο, μαζευεται στα 20 με ανεπαρκεις ιμαντες και αν δεν μαζευτει τραβαει την ισορροπια προς τα πισω αφου δεν εχει ιμαντα μεσης. Αν ειναι καποια κοντη οπως εγω, νιωθει πολυ εντονο το βαρος σε συνδυασμο με το υψος του σακιδιου 44 εκ.
Νιωθω καλυτερα με σακιδιο τυπου λουκανικο με τον ιμαντα μεσης. Εχω τετοιον απο Μοναστηρακι πολυ φθηνοτερο απο τις cabin max, απλα θελει packing cubes για να μην πατσαβουριαζονται τα ρουχα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom