Σαλονικιωτικα Ξενοδοχεια

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ας μας δώσει ακριβείς συντεταγμένες πού ακριβώς θέλει το δωμάτιό της η ενδιαφερόμενη, να της βρούμε διαμέρισμα ενοικιαζόμενο με τις ώρες, τις μέρες, τους μήνες, κλπ. Έλεος πιά! Προτάθηκαν σοβαρά ξενοδοχεία και οι "γνώστες" τα βρήκαν το ένα να μυρίζει και το άλλο να βρωμάει και σαν αντι-πρόταση δόθηκαν κάποια που ούτε τους εχθρούς μου δε θα έστελνα. Ποιός κάνει πλάκα και ποιός μιλάει σοβαρά δεν ξέρω...

Αν δεν της κάνουν ούτε το Πάρκ, ούτε το Ολύμπια, ούτε το Πέλλα, ε, η τελευταία πρόταση είναι να τη φιλοξενήσουμε εμείς. Έχουμε και καλή ηχομόνωση...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν ξέρω πότε συνέβη αυτό στην vario,αλλά αυτά που σου λέω είναι του τελευταίου τριμήνου.Και τις 2 φορές που πήγα,μια χαρά κόσμος έμενε,ζευγάρια,και τουρίστες.
Συμπληρωματικά να προσθέσω για το Queen Olga, ότι και η δική μου εμπειρία που τερματίστηκε πριν από δυο χρόνια, όσον αφορά τους επισκέπτες, ήταν ελληνικά σχολεία(5θήμερες) και εμπορικοί αντιπρόσωποι...
Το ξενοδοχείο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, προφανώς όμως τα τελευταία χρόνια έχει αλλάξει πελατεία...

Y.Γ. Σαφώς το Park είναι καλό και προτιμητέο...
 

kateP

Member
Μηνύματα
88
Likes
5
εμεις μενουμε οταν παμε στο ηοτελ εσπερια Untitled Document και ειναι κεντρικοτατο καθαρο και με 50ευρω! Μαλιστα εχει και λιγες θεσεις για παρκινγκ (οποιος προλαβει γιατι ειναι λιγες)
 

georgeavra

Member
Μηνύματα
55
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Ευρωπη
αν ψηνεσε για το Les Lazaristes στειλε μου pm να μαθω για τιμη και δωματιο (δουλευω εκει).
 

katekampa

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Θα παμε για 4 μερες θεσσαλονικη με κοινωνικο τουρισμο οαεδ. Ειμαστε αναμεσα σε ελ γκρεκο και καψις . Ποιο ειναι πιο κεντρικο;;; μη δωσουμε ολα τα λεφτα σε ταξι....
Ευχαριστωωωωωω
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.443
Likes
4.446
Θα παμε για 4 μερες θεσσαλονικη με κοινωνικο τουρισμο οαεδ. Ειμαστε αναμεσα σε ελ γκρεκο και καψις . Ποιο ειναι πιο κεντρικο;;; μη δωσουμε ολα τα λεφτα σε ταξι....
Ευχαριστωωωωωω
Το El Greco είναι πιο κεντρικό και στο σημείο που είναι το Kapsis γίνονται έργα του μετρό, οπότε χωρίς να έχω προσωπική άποψη από τα δύο και χωρίς να ξέρω τιμές θα διάλεγα το πρώτο...
 

katekampa

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Το El Greco είναι πιο κεντρικό και στο σημείο που είναι το Kapsis γίνονται έργα του μετρό, οπότε χωρίς να έχω προσωπική άποψη από τα δύο και χωρίς να ξέρω τιμές θα διάλεγα το πρώτο...
Επειδη ειμαστε με κοινωνικο τουρισμο η συμετοχη ειναι η ιδια και στα δυο.
Σ ευχαριστω.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ταξι δεν θες για κανενα απο τα δυο αλλα το El Greco ειναι αρκετα πιο κεντρικο. Το Kapsis μοιαζει καλυτερο αλλα αποφυγετε τη Μοναστηριου.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Αν και σε μένα σαν ξενοδοχείο το Καψης φαίνεται λίγο καλύτερο θα σου πρότεινα το Ελ Γκρέκο το οποίο και αξιοπρεπές και σε καλύτερη τοποθεσία είναι.
 

katekampa

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ταξι δεν θες για κανενα απο τα δυο αλλα το El Greco ειναι αρκετα πιο κεντρικο. Το Kapsis μοιαζει καλυτερο αλλα αποφυγετε τη Μοναστηριου.
Σας ευχαριστω...
Τη μοναστηριου γιατι να την αποφυγουμε;;; (απο περιεργεια)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.431
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom