Σημαδι για ταξιδι!

Lifesparker

Member
Μηνύματα
65
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Δανια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
πω πω,βλεπω να μην κρατιεσαι.εχεις ηδη φτιαξει βαλιτσες υποθετω!:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
E οχι βαλιτσεs απο τωρα!!
Την Κυριακη θα ξεκινησω :haha::haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Φιλοι μου!!!
Τα σημαδια ολοκληρωθηκαν!! Και μιλησαν ορθωs , αφου εκλεισα για Μαλαισια!!
Χαρειτε μαζι μου!! Καντε μου παρεα αυτουs τουs βασανιστικουs 4 μηνεs και 19 ημερεs!!
Αs μετρησουμε μαζι αντιστροφα μεχρι να με ξεφορτωθειτε δια παντοs!!

Παιδια δειξτε κατανοηση , εχω λαλησει το ξερω....αλλα ΦΕΥΓΩΩΩΩΩ!!:clap::clap:
Σου στελνω με μνμ το τηλεφωνο ενος φιλου ψυχολογου, γιατι χρειαζεσαι υποστηριξη:haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλό θα ήταν να ανοιξεις κανένα pre-travel topic.
Θα περάσει γρήγορα ο καιρός.
Θα γράψεις για τον προϋπολογισμό, τι περιμένεις να δεις, τον προγραμματισμό, τις τιμές των εισιτηρίων.
Τι λες, το ξεκινάς αυριο;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
dkotsifis , γι'αυτο ειμαι εδω σε αυτο το σαιτ για να μου παρεχετε ψυχολογικη υποστηρηξη εσειs οι φιλοι μου!
Θανο , αν θυμαμαι καλα ειχεs ψηφισει Φιλιππινεs , οπωs κι εγω , αλλα δεν πειραζει..αs γινει το χατηρι του mr. μια φορα..
Vagantos , θα σαs ενημερωνω πωs πανε οι ετοιμασιεs εδω στο σημαδι για ταξιδι.
Μην ανοιξω νεο θεμα , ασε να γραφω τα τρελλα μου εδω:haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
dkotsifis , γι\'αυτο ειμαι εδω σε αυτο το σαιτ για να μου παρεχετε ψυχολογικη υποστηρηξη εσειs οι φιλοι μου!
ασε να γραφω τα τρελλα μου εδω:haha:
Ζωη,τελικα δεν χρειαζεσαι ψυχολογικη υποστηριξη,χρειαζεσαι ψυχιατρο.:haha::haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον να σαs πω οτι το εισιτηριο για Κουαλα Λουμπουρ κοστιζει 685 ευρω , πολυ καλα νομιζω , αν σκεφτει κανειs οτι θα φυγω την επομενη του αγωνα τηs F1 οπου θα γινεται χαμοs πιστευω.
Προυπολογισμοs δεν εχει βγει ακομα , μονο ενα γενικο περιπου...Οργανωση καμια , κλεισιμο ξενοδοχειου τιποτα - ουτε και προκειται , -παμε εκει και βλεπουμε. Μαλλον θα κλεισω αυτοκινητο στο αεροδρομιο και θα φυγω προs αγνωστη κατευθυνση..
Τι περιμενω να δω , να σαs πω εδω θα με βγαλει μια βαρκουλα οποτε...κατι τετοιο:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Προυπολογισμοs δεν εχει βγει ακομα , μονο ενα γενικο περιπου...Οργανωση καμια , κλεισιμο ξενοδοχειου τιποτα - ουτε και προκειται , -παμε εκει και βλεπουμε. Μαλλον θα κλεισω αυτοκινητο στο αεροδρομιο και θα φυγω προs αγνωστη κατευθυνση.
Δεν σε φοβαμαι εσενα,γιατι και θα οργανωθεις και ξενοδοχειο και αυτοκινητο θα βρεις και προυπολογισμο καλο θα κανεις αλλα θα περασεις και τελεια.Μακαρι να μπορουσαν ολοι να οργανωθουν οπως εσυ.Εισαι μοναδικη στο ειδος σου.Μοναδικος σου αντιπαλος ο χρονος.:)
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
απλα go2dbeach επειδη θα πας την περιοδο που θα ειναι εκει και το πανηγυρι της φορμουλα λογικα θα γινεται πανικος οποτε ισως θα ηταν καλυτερα να κανεις μια καλυτερη οργανωση απο δω
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λευτερη , δε θα μεινω στην Κουαλα Λουμπουρ...θα προσγειωθω και θα φυγω αμεσωs για το γυρο τηs χερσονησου , επισκεπτομενη καποια νησακια.Αλλα γνωστα και αλλα που δεν τα ξερει ουτε η μανα τουs ελπιζω..
Στην πρωτευουσα θα βρεθω μονο το Σ/κο τηs F1 και αν τελικα κλεισω θεσειs μπορει να κλεισω και δωματιο.Θα δω..

Παντωs μετα απο το ερημονησι με τουs 5 κατοικουs , τιs δυο μαιμουδεs και τουs 18 καρχαριεs :sharkisland:, να βρεθω στην τρελλα τηs F1!!! Δεν ειναι το καλυτερο μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.735
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom