Σουπερ δελεαστικες τιμες για πακετα ταξιδιων

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Καλησπερα σε ολους!Ακουσα απο φιλους για μια τυπισσα πρακτορα που πουλαει ταξιδιωτικα πακετα για οπουδηποτε στον κοσμο (δεν εχει γραφειο, συναντιεται με πελατες σε διαφορα cafe), σε εξευτελιστικες τιμες.πχ. Ινδια, 2 ατομα, για 15 μερες σε 5αστερο ξενοδοχειο μαζι με τα αεροπορικα, ποσο λετε; 700 ευρω Και διαφορα αλλα τετοια τρελα πακετα,για οπου θελεις

Εχει ακουσει κανεις κατι για την κυρια;Δυστυχως εμενα μου φαινεται οτι θα φαει πολυς κοσμος πακετο γιατι θελει και να τις προπληρωσουν το ταξιδι μηνες πριν.

Μακαρι να ειμαι απλα εγω καχυποπτη και να μην την πατησει κοσμος...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.552
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά, μου ακούγεται πολύ αξιόπιστο. Πιστεύω όμως πως θα βοηθούσε την αξιοπιστία της αν αντί για καφετέριες οι συναντήσεις γινόντουσαν σε μέσα μαζικής μεταφοράς (π.χ. τρόλεϊ), πλατείες (πλατεία Βάθη, κουρυφαία) και φυσικά παραλίες, ένεκα καιρού ("θα με βρείτε κάτω από την κόκκινη ομπρέλα, είμαι η χοντροβούζα με το τιγρέ μπικίνι").
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μήπως πουλάει εξαήμερα πακέτα για Ισλανδία με 499 ευρώ (αεροπορικά, φόροι, διαμονή, μετακινήσεις όλα μέσα);
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
τι θα έλεγες για πλατεία ... κλαυθμώνος ..???????
βλέπω να γεμίζει η πλατεία σύντομα και να θυμίζει παλιές εποχές από όπου πήρε και το όνομα της.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μήπως πουλάει εξαήμερα πακέτα για Ισλανδία με 499 ευρώ (αεροπορικά, φόροι, διαμονή, μετακινήσεις όλα μέσα);
Αχ βρε North η ιδεα τελεια...αλλα αν το πουλαει 450 ευρω θα ναι ακομα καλυτερα.:bleh:
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Δεν ξερω για Ισλανδια, αλλα ξερω οτι πουλησε 20ημερο ταξιδι στην Ταυλανδη για 3 ατομα, με τα ειστηρια ,1580 ευρω
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Δεν ξερω για Ισλανδια, αλλα ξερω οτι πουλησε 20ημερο ταξιδι στην Ταυλανδη για 3 ατομα, με τα ειστηρια ,1580 ευρω
δηλαδη 1580 δια 3 ισον 526, 66666 euro εκαστος.
πολλα εξαρια εχει μεσα ..
μηπως ειναι του διαβολου ..:haha::haha::

ενημερωτικά από αύριο ανεβαίνει η θερμοκρασία αρκετά ..
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
δηλαδη 1580 δια 3 ισον 526, 66666 euro εκαστος.
πολλα εξαρια εχει μεσα ..
μηπως ειναι του διαβολου ..:haha::haha::

ενημερωτικά από αύριο ανεβαίνει η θερμοκρασία αρκετά ..
Σατανικο πακετο...
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Οχι, ειναι να ταξιδεψουν 1 Αυγουστου.Αμ δεν το βλεπω...
Και τι έχουν αυτή τη στιγμή στα χέρια τους; Κάποιο αποδεικτικό για τις κρατήσεις/εισιτήρια πχ υπάρχει; Ονόματα ξενοδοχείων κλπ είναι γνωστά;
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
αυτη τη στιγμη η ταυλανδη για αυγουστο εχει ενα 800αρι..... χχαχχαχ, ακομα και εισιτηρια να εχουν ας κοιταξουν μη γραφoυν one way.......:bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom