Σπιναλόγκα. Το νησί που δεν ήθελε κανείς να θυμάται...

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
μολις το ειδα και μπορώ να πω οτι μου άρεσε πολύ! έκλαψα βέβαια, και κυριως στις σκηνές που ουτε μουσική μα ούτε λόγια υπήρχαν.Καταπληκτική η Λέχου στην ερμηνεία! όπως και το μικρό αγοράκι,ο Δημήτρης
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
μολις το ειδα και μπορώ να πω οτι μου άρεσε πολύ! έκλαψα βέβαια, και κυριως στις σκηνές που ουτε μουσική μα ούτε λόγια υπήρχαν.Καταπληκτική η Λέχου στην ερμηνεία! όπως και το μικρό αγοράκι,ο Δημήτρης
Ο μικρός είναι φοβερός.Τρομερή φάτσα και παίζει πολύ καλά.Νομίζω θα κλέψει την παράσταση στη σειρά!
 

vaskons

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καταπληκτικό βιβλίο..Λίγο διαφορετικά ξεκίνησε η σειρά αλλά νομίζω ότι είναι αντίστοιχης αξίας..Φοβερή ερμηνεία ηθοποιών, άριστη σκηνοθεσία απλά τέλειο.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Για να πω την αλήθεια δεν ήμουν απο αυτούς που περίμεναν με αγωνία τη πρεμιέρα φοβούμενη μήπως η τόοοοοση προβολή και προώθηση της σειράς εδώ και τόσο καιρό οδηγούσε σε ένα επεισόδιο-πατάτα. Δεν είχα να χάσω τίποτα λοιπόν και το είδα..Σε κάποιες στιγμές ψιλοβαριόμουν,σε κάποιες χασμουριόμουν,σε κάποιες σκέφτηκα να το αλλάξω,αλλά από τη μέση και μετά εκεί που αρρώστησε και η Λέχου το δάκρυ έρεε σας λέω! Συγκινήθηκα αρκετά, και ευελπιστώ πως και τα επόμενα επεισόδια θα είναι εξίσου δυνατά με αυτό της πρεμιέρας. Αυτό που μου άρεσε στη σειρά είναι πως (τουλάχιστον για το 1ο επεισόδιο) δεν υπάρχει το κλασικό love story όπου περιμένουμε το φινάλε για να παντρευτούν,αλλά αναφέρεται σε ένα θέμα αλλά και σε ένα νησί που αρκετοί άνθρωποι δεν γνώριζαν την ύπαρξη του. Η συνέχεια πάντως θα δείξει!Τέλος,κάποιες φίλες μου που έχουν διαβάσει το βιβλίο μου είπαν πως στην αρχή παρέλειψε αρκετές σκηνές και πως το σκηνικό στη Πλάκα το φανταζόντουσαν έτσι όπως ακριβώς απεικονίστηκε στη σειρά..Εν αναμονή λοιπόν....
 

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
απο την athens voice

επίκαιρη ατάκα:
«Είχα να κλάψω τόσο από τη βάφτισή μου!»
(Σε sms μετά την προβολή του «Νησιού»)
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Είδα κι εγω την πολυαναμενόμενη πρεμιέρα και έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις και ...τα χαρτομάντηλα ανα χείρας να περιμένω τη συνέχεια!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
πολύ σπαραχτικό το σημερινό επεισόδιο.


αλλά αυτοί στο μέγκα δεν έχουν το θεό τους...:mad:
μετά από 5 λεπτά, και πολλά έγραψα, που ξεκίνησε, κατευθείαν διαφημίσεις;
έλεος...

νομίζω οτι ειναι προτιμότερο να το βλέπει κανεις, χωρίς διαφημίσεις, μέσω web παρά στην tv!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Μιά που μιλάμε για τη σειρά και το νησί της Σπιναλόγκας...

το καλοκαίρι που μας πέρασε το επισκέφθηκα και εδώ μπορείτε να δείτε μερικές φωτογραφίες που τράβηξα.

Φιλικά,
Μπιζ
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.198
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
πολύ σπαραχτικό το σημερινό επεισόδιο.


αλλά αυτοί στο μέγκα δεν έχουν το θεό τους...:mad:
μετά από 5 λεπτά, και πολλά έγραψα, που ξεκίνησε, κατευθείαν διαφημίσεις;
έλεος...

νομίζω οτι ειναι προτιμότερο να το βλέπει κανεις, χωρίς διαφημίσεις, μέσω web παρά στην tv!
ε αφού η τηλεθέαση εκτοξεύεται στα ύψη..κι αυτοί το εκμεταλεύονται.
κι εμένα μου αρέσει πολύ η σειρά καλογυρισμένη,άψογες ερμηνείες!αλλά κλάμα ναι...:(,και το βιβλίο μου είχε αρέσει.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Πολυ καλες και χαρακτηριστικες οι φωτογραφιες σου, και που νομιζα οτι σου αρεσε μονο η παραλια της Πρεβελης :roll::roll:
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Πολυ καλες και χαρακτηριστικες οι φωτογραφιες σου, και που νομιζα οτι σου αρεσε μονο η παραλια της Πρεβελης :roll::roll:
τουλάχιστον, προλάβαμε και την είδαμε πριν καεί...
Κρίμα, κρίμα :( Στεναχωρέθηκα πολύ όταν το έμαθα :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.516
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom