Σπιναλόγκα. Το νησί που δεν ήθελε κανείς να θυμάται...

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
πολύ σπαραχτικό το σημερινό επεισόδιο.


αλλά αυτοί στο μέγκα δεν έχουν το θεό τους...:mad:
μετά από 5 λεπτά, και πολλά έγραψα, που ξεκίνησε, κατευθείαν διαφημίσεις;
έλεος...

νομίζω οτι ειναι προτιμότερο να το βλέπει κανεις, χωρίς διαφημίσεις, μέσω web παρά στην tv!

Το επεισοδειο το ''ανεβαζουν'' στη σελιδα του mega σχεδον μολις τελιωσει στη TV, αρα καποιος που δε θελει να βλεπει διαφημισεις, μπορει να περιμενει μια ωρα μετα την επισημη ωρα προβολης και να το δει με την ησυχια του.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Με αφορμή αυτό που λεει ο thanos περί διαφημίσεων και επειδή το γραφω στο dvd
η πρωτη διακοπή εγινε στο 8ο λεπτό μετα πήγε σερί μεχρι το 42ο και μετα επαιξε τα τελευταια λεπτά.
Μια τόση ακριβή παραγωγή λογικό ειναι να τραβαει διαφημισεις
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Με διαφημίσεις ή χωρίς, το χθεσινό ήταν πάλι πολύ καλό επεισόδιο. Με τραβάει τόσο πολύ η σκηνοθετική ματιά του Παπαδουλάκη, που νομίζω πως βλέπω σινεμά.
Βάλανε κι αυτό το κομμάτι της Ανδριάννας Μπάμπαλη σε κάποιες σκηνές χθες και να σου το δάκρυ. :shock:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Με διαφημίσεις ή χωρίς, το χθεσινό ήταν πάλι πολύ καλό επεισόδιο. Με τραβάει τόσο πολύ η σκηνοθετική ματιά του Παπαδουλάκη, που νομίζω πως βλέπω σινεμά.
Βάλανε κι αυτό το κομμάτι της Ανδριάννας Μπάμπαλη σε κάποιες σκηνές χθες και να σου το δάκρυ. :shock:

Είπαμε το εργο εχει κινηματογραφικό στησιμο και γυρίσματα όχι τηλεοπτικό και αυτο ειναι που το κανει ιδιαίτερο

αφιερωμενο

 
Last edited by a moderator:

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Πφφφφφ μας έκαψες ρε Χρήστο!
Ευχαριστούμε :)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μ αρεσει που ο Χρηστος ειναι τοσο punctual στο κομματι της ωρας προβολης των διαφημισεων.Αλλα βρε παιδια παλι κλαμα ειχε και χτες(δεν το ειδα)?
Ε οχι δεν μπορω να ριχνω δακρυ καθε φορα.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μ αρεσει που ο Χρηστος ειναι τοσο punctual στο κομματι της ωρας προβολης των διαφημισεων.Αλλα βρε παιδια παλι κλαμα ειχε και χτες(δεν το ειδα)?
Ε οχι δεν μπορω να ριχνω δακρυ καθε φορα.
κι είμαστε ακόμα στην αρχή....
αν δεν είσαι του...κλάματος τότε δεν σου πάει η σειρά:bleh:γιατί θα ακολουθήσουν κι άλλα πολλά δάκρυα...
Το θέμα του άλλωστε(η ασθένεια και ο αποκλεισμός-απομόνωση)είναι βαρύ από μόνο του....αλλά μέσα από το δάκρυ βγαίνει και η ελπίδα και η χαρά...
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες ότι η παραγωγή είναι τόσο κινηματογραφική,η μουσική,οι συντελεστές...όλα!που κάνουν τη σειρά να ξεχωρίζει..
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Εγώ το βλέπω με τον άντρα μου και όποτε πάω να χύσω ένα δάκρυ με κοροϊδεύει και μου κόβεται το κλάμα...
Πάντως μου αρέσει πολύ η σειρά, φοβερό το ζευγάρι Μάινας-Λέχου και φυσικά αποκάλυψη ο Δημητράκης!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
μπα, το χθεσινό ήταν οκ Κλεοπάτρα. Εγώ τουλάχιστον δεν έκλαψα. Καλό, όχι τόσο όσο το πρώτο, αλλά πολύ καλό!
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Δεν πρόλαβα να το δω όλο χθες αλλά μου φάνηκε λιγάκι βαρετό ή κάνω λάθος?
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.701
Όντως καλή σειρά αλλά μια ή μάλλον δύο απορίες. Γιατί τόσο πολύ ''πειραγμένη'' φωτογραφία? η θάλασσα της κρήτης είναι πιο σκοτεινή και από τη Βαλτική και τα πρόσωπα γίνονται ένα με τα ρούχα. Και η δεύτερη απορία, έτσι ήταν οι λεπροί? δηλ. μια χαρά εμφάνιση ή ο σκηνοθέτης θέλει να το κάνει πιο ευκολοχώνευτο όλο το πράγμα, τέλος πάντων θα δούμε και τα επόμενα επεισόδια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.794
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom