Συνάλλαγμα: πού να αλλάξω χρήματα. Πληρωμές με κάρτες.

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Ok εχει δωρεαν συνδρομη τον πρωτο χρονο, μονο για το 24 σχεδιαζω σκανδιναβια.
Παρολα αυτα επιμενω οτι αν με 1000 bonus εξαργυρωνω κερδος 25 ευρω σε εισιτηριο καλοκαιριου, δεν μου κανει διαφορα.
Απο το 2ο χρονο και μετα ειναι δωρεαν αν κανεις συναλλαγες πανω απο 12000 το χρονο. Μεσω app της εθνικης το γραφει στο site δε το βρηκα καπου
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Απο το 2ο χρονο και μερα ειναι δωρεαν αν κανεις συναλλαγες πανω απο 12000 το χρονο. Μεσω app της εθνικης το γραφει στο site δε το βρηκα καπου
Αν περναω εκει τις συναλλαγες, καηκαμε. Πανε τα μιλια.
I ll pass.
 
Μηνύματα
416
Likes
1.366
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Kαλησπέρα,
αύριο φέυγω για Abu Dhabi συμφέρει να αλλάξω από εδώ χαρτονομίσματα?Εχω βρει το IXchange στην Πλατεία Αμερικής λέει είναι 0 % προμηθεια.Το λεω γιατι ειναι διπλα απο την δουλεια μου και πεταγομαι ακομα και τωρα.Εχει κανεις εμπειρια απο εκει να αλλαξω να ειμαι απο εδω οκ ή καλυτερα να βρω καπου μες την πολη ?Καρτα revolut θα εχω στο κινητο μου και μεσω καρτας θα πληρωνω κυριως ,απλα θα εχω και καποια μετρητα πανω μου 150 € πχ για οπου χρειαστουν.
 

dimis87

Member
Μηνύματα
125
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Γνωρίζει κάποιος την διαδικασία για να βάλω λεφτά στην αγγλια στην ρεβολουτ;;πάω απλά σε ΑΤΜ και τα βάζω ;
 

dimis87

Member
Μηνύματα
125
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Καλημέρα, με νεταφορά από λογαριασμό ή κάρτα άλλη (χρεωστική), εύκολος τρόπος.
Ναι την γνωρίζω αυτήν την διαδικασία απλά έχω μετρητά και θέλω να τα στέλνω στην κάρτα μου
 

topmar

Member
Μηνύματα
40
Likes
65
Κάνε κατάθεση τα μετρητά σου σε μηχάνημα τράπεζας, στην οποία έχεις κάρτα και λογαριασμό.

Μετά, στείλε τα χρήματα αυτά στην REVOLUT, μέσω e-banking.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.290
Γνωρίζει κάποιος την διαδικασία για να βάλω λεφτά στην αγγλια στην ρεβολουτ;;πάω απλά σε ΑΤΜ και τα βάζω ;
Αν είσαι εξωτερικό δεν υπάρχει τρόπος να καταθέσεις και μετά να μεταφέρεις τα χρήματα σου στη ρεβολουτ εκτός και αν έχεις τραπεζικό λογαριασμό εκεί.
Εναλλακτικά ζητάς από κάποιον που έχει κάρτα εκεί να περάσεις χρήματα στον λογαριασμό της ρεβολουτ σου με την κάρτα του και του δίνεις ρευστό.
 

dimis87

Member
Μηνύματα
125
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Κάνε κατάθεση τα μετρητά σου σε μηχάνημα τράπεζας, στην οποία έχεις κάρτα και λογαριασμό.

Μετά, στείλε τα χρήματα αυτά στην REVOLUT, μέσω e-banking.
Έχω μόνο Revolut και ειμαι Λονδίνο θα μου πάρει σίγουρα κάνα μήνα να βγάλω κάρτα αγγλική
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.887
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom