Συνάντηση TravelStories - Αθήνα

Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Ο ΕΡΓΑΤΟΠΑΤΕΡΑΣ...

Εσεις θα πινετε καφεδακι και αλλοι θα δουλεβουν.Μια που θα ειστε εκει κοντα δεν πεταγεστε και μεχρι το χαλανδρι κα κερασω κρεπουλα????Ε και που ειστε μην το πειτε σε πολλους γιατι θα με σκοτωσει το αφεντικο αν ερθει ολο το σαιτ.Με βλεπω να ζηταω δουλεια στον def...
Καλα να περασετε ολοι σας παιδια...:clap::clap::clap:
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
  • Ετσι και απουσιάσω εξουσιοδοτώ τον panta45 να εκφωνήσει τον πανηγυρικό της ημέρας.
Θελω να πιστευω οτι θα σε δουμε στην συναντηση και δεν θα χρειαστει πανηγυρικος δι αντιπροσωπου! Εισαι ακαταμαχητος σ'αυτα..:lol:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Τελικά δεν ξέρω αν θα μπορέσω (πάλι), προέκυψε ένα μνημόσυνο :(.
Θα πάρω μαζί μου τη διεύθυνση μήπως και τα καταφέρω...
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
κατι ακουσα γαι σταση εργασιας του μετρο αυριο αλλα δεν ξερω ωρες.οποιος γνωριζει ας μας πει
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
Να περασετε υπεροχα... οριστε καμια συναντηση για 2-3 του αλλου μηνα θα ειμαι Αθηνα σχεδον σιγουρα... να περασετε καλα καλα και περιμενουμε φωτο
 

zaniko

Member
Μηνύματα
117
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπρόβνικ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αμερικη-Ανδεις
καλο ταξίδι για σήμερα !!! θα αφήσετε την κρήτη απόψε!!
φιλιά σε όλα τα παιδιά που θα συναντήσετε στο meeting..:p
Ρενατουλίνι μου φτάσαμε καλά με τις ευχές σου. Μου λείπεις κιόλας! Ξέρεις, ένας καλός προορισμός έιναι και η ...Αθήνα:rolleyes:. Σκέψου το..:clap::clap:

Vagantos:"Ετσι και απουσιάσω εξουσιοδοτώ τον panta45 να εκφωνήσει τον πανηγυρικό της ημέρας."
Vaga ας τα σάπια! Σεβάσου τα άσπρα μου μαλλιά και τις αυτοκαταστροφικές απειλές μου και ΚΑΤΕΒΑ :mad:
Κι εσύ Dimos που χάθηκες;;;;;;;;;;; Τόχα για σίγουρο πως θα σε γνωρίζαμε!!;;
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Θελω να πιστευω οτι θα σε δουμε στην συναντηση και δεν θα χρειαστει πανηγυρικος δι αντιπροσωπου! Εισαι ακαταμαχητος σ'αυτα..:lol:
Δεν θα παραστώ, αλλά δεν απογοητεύομαι κιόλας, γιατί σήμερα διάβασα τα παρακάτω στον τοπικό τύπο και πήρα τα πάνω μου:

" H κινητή μονάδα του Travelstories.gr ανακοίνωσε οτι θα συμπεριλάβει στην περιοδεία της και την Βέροια. Επικεφαλής του κλιμακίου θα ειναι οι διάσημοι panta45 και Ζanniko"

Δηλώνω λοιπόν οτι ειμαστε σε θέση να ξεπεράσουμε σε συμμετοχή, την επιτυχία των Χανίων.
Θαμαστε τουλάχιστον 4-5 (panta45, zanniko, vagantos, vagantaina και (με επιφυλαξη, γιατι δεν πηρα το OK) η Ρόη (ναι εχουμε κι εμεις σκύλο).
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δεν θα παραστώ, αλλά δεν απογοητεύομαι κιόλας, γιατί σήμερα
μιας και ειναι κινητή μονάδα,ας κάνομε και καμιά αιμοληψία ...:haha::haha:
vagantos μπήκατε βαθύτερα στην καρδιά μου τώρα που έμαθα για την ρόη...Ειναι απο το καλιρόη?? γιατί εμένα η φανή βγαίνει απο το ορφανή!!!!:roll:
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
ποια ορφανη αγαπη μου, με τετοια μανα που την κοιτα στα ματια και λιωνει...σε ειδα και σε καμαρωσα μαζι της.Ωραιες οι φωτο απο συναντηση ζηλεψα λιγακι...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ποια ορφανη αγαπη μου, με τετοια μανα που την κοιτα στα ματια και λιωνει...σε ειδα και σε καμαρωσα μαζι της.Ωραιες οι φωτο απο συναντηση ζηλεψα λιγακι...
αλήθεια τοπιασες το βλέμμα μου ? ναι έτσι την λατρεύω ,οπως και σύ την λίζα σου..:p
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
λοιπον ισχυει η συναντηση?λεω να ρθω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.483
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom