Συνάντηση TravelStories - Αθήνα

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
ευτυχώς εγώ τη γλίτωσα τη φώτο..:haha: ( με έβγαλε όμως το ζευγάρι που εχει παει Ιραν)
χάρηκα και εγώ !!! εις το επανιδείν!
ελεάνα
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Ξεπερασε και τις πιο αισιοδοξες προβλεψεις σε αριθμο συμμετοχων η σημερινη συγκεντρωση!!:clap:
Μπραβο μας παιδια,χαρηκα πραγματικα για την γνωριμια καθ ενος μελους μας, ξεχωριστα.
Προτεινω την επομενη συναντηση, που θα εχει δροσισει περισσοτερο ο καιρος, να γινει σε κουτουκακι, με κρασακι. Βοηθαει περισσοτερο σε διηγησεις και ιστοριες ταξιδιωτικες.:lol:
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αν οι panta και zaniko υπόσχονται αφηγήσεις, είμαι μέσα! Νομίζω ότι έχετε πολλά ενδιαφέροντα να μας πείτε, να'στε καλα ... και όλα τα παιδιά που ήταν σήμερα, χάρηκα!

Btw πάω να διαβάσω και τις λίγες ιστορίες σας εδώ (όσο μεγαλώνει το site χάνονται ενδιαφέροντα κείμενα, γιατί λόγω χρόνου δε μπορούμε να παρακολουθούμε τα πάντα)
 

zaniko

Member
Μηνύματα
117
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπρόβνικ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αμερικη-Ανδεις
Ξενύχτησα για το χατήρι σας φιλαράκια!
Χαρείτε τις φωτο της συνάντησης (στο προσωπικό άλμπουμ της υποφαινόμενης και... μη εμφανιζόμενης καμεραwoman, μέχρι να τις μετακινήσει ο Def σε καλύτερο χώρο).
Ζηλέψτε και υποσχεθείτε να δώσετε το παρόν στην επόμενη.
Κάποιοι/ες.. φωτοφοβικοί απουσιάζουν από τις φωτο εκούσια. Δεν πειράζει παιδιά, εμείς λάμπουμε δια της απουσίας μας!!:haha::clap::clap:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
ζηλεύω ήδη πολύ! ήθελα πολύ να έρθω αλλά είχα μια πολύ δύσκολη ημέρα (και βδομάδα γενικά) και δεν πρόλαβα!!
πάντα τέτοια παιδιά! ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι εκεί!!
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
Ξενύχτησα για το χατήρι σας φιλαράκια!
Χαρείτε τις φωτο της συνάντησης (στο προσωπικό άλμπουμ της υποφαινόμενης και... μη εμφανιζόμενης καμεραwoman, μέχρι να τις μετακινήσει ο Def σε καλύτερο χώρο).
Ζηλέψτε και υποσχεθείτε να δώσετε το παρόν στην επόμενη.
Κάποιοι/ες.. φωτοφοβικοί απουσιάζουν από τις φωτο εκούσια. Δεν πειράζει παιδιά, εμείς λάμπουμε δια της απουσίας μας!!:haha::clap::clap:
ευχαριστω που δεν με βαλατε:cool:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ξενύχτησα για το χατήρι σας φιλαράκια!
Χαρείτε τις φωτο της συνάντησης (στο προσωπικό άλμπουμ της υποφαινόμενης και... μη εμφανιζόμενης καμεραwoman, μέχρι να τις μετακινήσει ο Def σε καλύτερο χώρο).
Ζηλέψτε και υποσχεθείτε να δώσετε το παρόν στην επόμενη.
Κάποιοι/ες.. φωτοφοβικοί απουσιάζουν από τις φωτο εκούσια. Δεν πειράζει παιδιά, εμείς λάμπουμε δια της απουσίας μας!!:haha::clap::clap:
Νάσαι καλά!!:clap:ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!!:D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.379
Likes
6.933
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Μπράβο παιδιά, αντε και σε ανώτερα:clap:
και σε ραντεβού τέτοια περισσότερα:cool:
και με μέλη πολλά, γηραιώτερα και νεώτερα:cool:

εισασταν 3 και ημασταν 4
και γινατε εν Αθήναις 24
και ειμαι σιγουρος θα γινουμε 1024!!!:clap:

Αντε και μέχρι τα επόμενα καφεδάκια
σε καφετέριες σε ταβέρνες και μπαράκια
να μιλάμε με τις ωρες για ταξιδάκια!!!:cool:
 

zaniko

Member
Μηνύματα
117
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπρόβνικ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αμερικη-Ανδεις
να'στε καλα ... και όλα τα παιδιά που ήταν σήμερα, χάρηκα!
Btw πάω να διαβάσω και τις λίγες ιστορίες σας εδώ (όσο μεγαλώνει το site χάνονται ενδιαφέροντα κείμενα, γιατί λόγω χρόνου δε μπορούμε να παρακολουθούμε τα πάντα)
Χάρη στη συνάντηση σε.. ανακάλυψα και βυθίστηκα στις καταπληκτικές ιστορίες σου! Εχεις δίκιο οτι μπορεί να χάνονται ενδιαφέροντα κείμενα. Ας αρχίσουμε το σκάψιμο λοιπόν!!:lol:

Ασε που βγάλαμε και..ποιητή (το Θάνο)απ την αφάνεια!!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μπραβο παιδια, ωραιες οι φωτο, σας ΖΗΛΕΥΩ!!!χαιρετισμους και σε οσους εχω γνωρισει και αναγνωρισα στις φωτο, και ευχομαι να τα πουμε την επομενη φορα να γνωρισω και τους υπολοιπους....
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους, ελπίζω να μπορέσω να γνωρίσω σύντομα από κοντά και τους ταξιδιώτες από τα άλλα μέρη της Ελλάδας. Εγώ πήγα για πολύ λίγο στη συνάντηση (παρουσία σφηνάκι) αλλά κατάφερα και τρύπωσα την αφεντομουτσουνάρα μου σε πολλές φωτογραφίες.
Αν σώνει και καλά θέλετε και αυτόγραφο θα πρέπει να κλείσετε ραντεβού, ή να περιμένετε μέχρι την επόμενη.
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Χαίρομαι που τελικά έγινε η συνάντηση και περάσατε καλά. Ελπίζω την επόμενη φορά να έρθω και εγώ να σας γνωρίσω. Ήθελα πολύ να έρθω χτες αλλά όλη την βδομάδα η μπουκάλα μου με τραβούσε να την πάω βόλτα στην θάλασσα να την βρέξω. Οπότε χτες ήταν μια τέλεια ευκαιρία. Η θάλασσα ήταν τέλεια με θερμοκρασία επιφανείας 23 βαθμούς .δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία. Μπορεί να μην πήγα ταξιδάκι το σκ αλλά αυτή η μια ώρα στον βυθό μου γέμισε τις μπαταρίες για όλη την βδομάδα και νομίζω αυτό έχουμε ανάγκη όλοι μας.
Μακάρι να γίνει νέα συνάντηση και σύντομα να γνωριστούμε από κοντά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom