Συνάντηση TravelStories - Αθήνα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.534
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μόλις μου δώσανε άλλες 2 εβδομάδες βίζα στο Iran...άρα δε θα έρθω, ελπίζω να τα πούμε στην επομενη συνάντηση με κάποιους, ειδικά με κάποιους που τους χρωστάω και sandwich από το el πιλότο...
 
Μηνύματα
22
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Καθότι δηλωμένοι ταξιδευτές, κανονίσαμε πάλι εξόρμηση για το ΣουΚου! Αν τελικά δεν πάμε, θα περάσουμε οπωσδήποτε να σας γνωρίσουμε επιτέλους κι από κοντά! Αν όχι, στην επόμενη συνάντηση θα είμαστε σίγουρα μέσα.:clap:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μόλις μου δώσανε άλλες 2 εβδομάδες βίζα στο Iran...άρα δε θα έρθω, ελπίζω να τα πούμε στην επομενη συνάντηση με κάποιους, ειδικά με κάποιους που τους χρωστάω και sandwich από το el πιλότο...
Δε χρωστάς τίποτε, αν ομως χρωστάς να μου το κεράσεις στο el piloto (που ειναι και πανάκριβο)
Αλλιως ερχεσαι εδώ και μπαινεις στη λίστα για το ρεβανί
 

AleGE

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Οδικός στο Θιβέτ
Γύρω στις 5¨30 μπορώ να έρθω και εγώ . θα είστε ακόμα εκεί ?
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Ειμαι μεσα για την συναντηση τοσο εγω οσο και Zaniko.
Για οσους δεν καταλαβαν, θεσεις δυο. :clap:
Τωρα που πηραμε φορα απο τα Χανια....δεν κρατιομαστε!!!

Ελπιζω σε μεγαλη συμμετοχη !!
 

zaniko

Member
Μηνύματα
117
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπρόβνικ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αμερικη-Ανδεις
Κατόπιν εντόνων πιέσεων, κλαυθμών και οδυρμών,.. είπα το ΝΑΙΙΙ!...Θάρθωωω!!:haha:

Αν ενδιαφέρονται κι άλλοι να κατέβω, αλλιώς για 20 - 30 δεν αξίζει τον κόπο :D
Εεελα, εεελα! Αν μου στερήσεις το χιούμορ σου θα πεθάαανω.. (μου κάνεις και χωρίς μπλουζάκι, φόρα ΜΟΝΟ τ΄άρωμά σου;))(να μου πεις μόνο από ποιό taxfree τ΄αγόρασες:lol:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σαν πολλές συμμετοχές βλέπω, το πολύ πολύ αν δε χωρέσουμε στην καφετέρια να τη βγάλουμε χύμα στην πλατεία :haha:
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Σαν πολλές συμμετοχές βλέπω, το πολύ πολύ αν δε χωρέσουμε στην καφετέρια να τη βγάλουμε χύμα στην πλατεία :haha:
χμ!Δηλαδή να μην έρθω ε??καλα:bleh::roll::rolleyes::D:shock::bleh:ααααααα!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έλα έλα, φέρε και καμιά κουβερτούλα του πικνικ γιατί μας βλέπω να κάνουμε κατάληψη στην πλατεία άμα μαζευτούμε μπουλούκι :haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Εεελα, εεελα! Αν μου στερήσεις το χιούμορ σου θα πεθάαανω.. (μου κάνεις και χωρίς μπλουζάκι, φόρα ΜΟΝΟ τ΄άρωμά σου;))(να μου πεις μόνο από ποιό taxfree τ΄αγόρασες:lol:)

  • Αν είναι να κάνω 500 χλμ φορώντας μόνο το άρωμά μου:xalara:, ας εβρισκα και κανενα σπόνσορα να μου χρηματοδοτήσει και κανένα ταξιδι ( μετά θα ταν απαραιτητη η εξαφάνιση για λίγο καιρό - ευτυχώς ξεχνάμε ευκολα)
  • Εννοείται οτι κολόνιες κλπ αγοράζουμε στα αεροδρόμια (οχι εγώ, η vagantaina) Και ειμαστε ευτυχείς οταν προκειται για tax free. Oxι για τις τιμές αλλα tax free σημαινει ταξίδι εκτός ΕΕ.
  • Το 20-30 που ελεγα πιο πάνω αφορουσε αριθμό απο μπλουζάκια (που θα σιδέρωνα :haha: ) και οχι συμμετέχοντες στη συνάντηση ( προβλέπω οτι θα ειστε πολλοί).
  • Ετσι και απουσιάσω εξουσιοδοτώ τον panta45 να εκφωνήσει τον πανηγυρικό της ημέρας.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Κατόπιν εντόνων πιέσεων, κλαυθμών και οδυρμών,.. είπα το ΝΑΙΙΙ!...Θάρθωωω!!:haha:


Εεελα, εεελα! Αν μου στερήσεις το χιούμορ σου θα πεθάαανω.. (μου κάνεις και χωρίς μπλουζάκι, φόρα ΜΟΝΟ τ΄άρωμά σου;))(να μου πεις μόνο από ποιό taxfree τ΄αγόρασες:lol:)
καλο ταξίδι για σήμερα !!! θα αφήσετε την κρήτη απόψε!!
φιλιά σε όλα τα παιδιά που θα συναντήσετε στο meeting..:p
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
παιδακια εγω τελικα ακυρο λογω ιωσης... σνιφ! μια φορα ακομη εκτος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom