Συναντηση τραβελστοριτων με παιδια .

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω ριχνω την ιδεα και περιμενω αντιδρασεις.
Πως σας φαινεται να καναμε και μια συναντηση μελων μαζι με τα παιδια μας ..τωρα που ανοιγει και ο καιρος...σε χωρο βεβαια φιλικο και καταλληλο για παιδια ?
Αυτο βεβαια δεν αποκλειει και οποιοδηποτε μελος θελει να ερθει και χωρις παιδια .
Δυστυχως εχασα την συναντηση στις 26-3-2010 γιατι δεν μπορουσα να παω μαζι με το παιδι ( δεν βρηκα να το αφησω για εκεινη τη μερα και ο αντρας μου ελειπε σε ταξιδι).
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
πολύ ωραία ιδέα,αρκεί να είναι σ/κ και ώρες που να βολεύει και τους μη Αθηναίους...ζητάω πολλά??:roll:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εννοειται οτι θα ειναι σκ .Υποτιθεται πως ειναι μια child-friendly συναντηση.Οταν λες ωρες που να βολευουν και τους μη-αθηναιους,τι εχεις υπ οψην σου?
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
επειδή εμείς θα έρθουμε από Πάτρα στην οποία και θα γυρίσουμε μετά,θα βόλευαν οι ώρες μεταξύ 12-6.μετά θέλουμε και ένα 3ωρο για την επιστροφή.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Απο μενα δεν υπαρχει προβλημα .Για να δουμε τωρα αν θα ενδιαφερθει και κανενας αλλος.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τι εγινε ρε παιδια ?Κανεις?Δεν βλεπω μεγαλη προθυμια για συναντηση με τα τεκνα μας.
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Και εμεις θα θελαμε να ερθουμε στη συναντηση!!!!!
Πειτε μας μονο που και ποτε.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δεν εχουμε ορισει καποια ημερομηνια και καποιο μερος ...σιγουρα θα ειναι μερος καταλληλο για παιδια .Πρεπει πρωτα να υπαρξει ενδιαφερον απο τα μελη..το οποιο δεν βλεπω να πολυ υπαρχει.
Δηλ μεχρι στιγμης ειμαστε 3 : εγω -η ANEL και εσυ.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
και γω και γω!!! ειμαι μεσα. και εμας κανα 3ωρο διαδρομη ειναι, μενουμε αμφισσα αλλα ψηνομαι πολυ. αντε κανονιστε το.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μπραβο σας βρε παιδια μου ειλικρινα παντως!Τοσοι Αθηναιοι εδω μεσα και δεν ενδιαφερθηκε κανεις και εσεις ειστε διατεθειμενοι να κανετε χιλιομετρα.Και παλι μπραβο!
Μεχρι στιγμης ειμαστε 4.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Μπραβο σας βρε παιδια μου ειλικρινα παντως!Τοσοι Αθηναιοι εδω μεσα και δεν ενδιαφερθηκε κανεις
το οτι πολλοι απο τους αθηναιους που ειναι τακτικοι στις συναντησεις μπορει να μην εχουν παιδια ή να εχουν μεγαλα παιδια το εχεις σκεφτει???:roll:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
το οτι πολλοι απο τους αθηναιους που ειναι τακτικοι στις συναντησεις μπορει να μην εχουν παιδια ή να εχουν μεγαλα παιδια το εχεις σκεφτει???:roll:
Εννοειται οτι το εχω σκεφτει ,εσυ τι λες?Επειδη ομως ειμαι σχεδον ενα χρονο στο φορουμ εχω δει πολλα ατομα εδω μεσα που αναφερουν οτι εχουν παιδια και δεν τα ειδα να δηλωνουν συμμετοχη.Anyway κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να συμμετασχει με το ζορι.Οπως επισης εγραφα παραπανω οτι ειναι ευπροσδεκτα και ατομα χωρις παιδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.339
Μηνύματα
888.896
Μέλη
39.004
Νεότερο μέλος
johnybak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom