Συναντηση τραβελστοριτων με παιδια .

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου


οποιαδήποτε ομοιότητα του traveller με τον μπλέ αρκουδούλη θα ειναι απλά ενα πικρόχολο σχόλιο και μόνο :haha::haha::haha:.

Η εκτός αν εννοεις αυτόν τον μπαμπούλα : :: ΦΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ | ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ ::
www.baboulas.gr=:haha::haha::haha: ενταξει δεν εχω λογια ....εγραψες κανονικα!Οταν ανοιξα το λινκ και ειδα το σαιτ,επεσα κατω απο την καρεκλα μου απο τα γελια.
Το θεμα ειναι οτι ετσι και ανακαλυψει αυτο το θρεντ ο περι ου ο λογος ...(μπρρρ δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μου αρέσει σαν ιδέα, αλλά πολύ δύσκολο για μένα είμαι μακριά, χώρια που δεν θα θέλει και το καμάρι μου μιας και έχει κλείσει τα 13, δύσκολη ηλικία για αγόρια...[/quote
Δεν πειραζει Μαρακι ...αλλη φορα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
By the way εσυ πουλακι μου XRISTOS 71 θα ερθεις?
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
151
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Ο δικός μου είναι 8 μηνών οπου κ να πάμε θα τον έχω ή αγκαλιά ή στο καρότσι,οπότε οτι σας βολεύει.Εκτός κ αν ξέρεις κάπου που να είναι φιλικό και προς τα μωράκια.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Κοιταξε πολλοι παιδοτοποι εχουν ειδικα διαμορφωμενους χωρους για μωρα ωστε δεν ανακατευονται με τα μεγαλυτερα παιδια .Για παραδειγμα το Καρουζελ -Αγιου Δημητριου η το Καραβι στην Λ.Αργυρουπολεως.Αυτα ειναι κοντα σε μενα μονο βεβαια .
Το ειδατε καθολου το Αλλου Φαν Παρκ η το www.acquaesole.gr?
Eχει κανεις καποια αλλη προταση?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.326
Μηνύματα
888.012
Μέλη
38.988
Νεότερο μέλος
ABDALKHALEQ BARBA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom