Συνταξιδιώτες

spirdaki

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Καλησπέρα είμαι νέο μέλος και θαναι το πρωτο μου ταξιδι μονη μου.Θελω να κανω το ταξιδι απο Νοέμβριο και μετα με ενδιαφερει να βρω καποιον συνταξιδιωτη για να κανουμε την πτηση παρεα υπαρχει καποιος?Επισης οποιος εχει κανει αυτο το ταξιδικαι θελει να μου δωσει πληροφοριες αν θα τοβγαλω μονη μου αν δεν βρεθει παρεα και να με συμβουλεψει απο αεροπορικη εταιρεια κτλπ.Ευχαριστω

Ψαχνω κ εγω συνταξιδιώτη για ταυλανδη το Νοεμριο η Δεκέμβριο του 2015.Ξερεις πως θα βρω;
Καλησπερα ειμαι νεα εδω και μπηκα για τον ιδιο λογο σαυτο το φορουμ εβγαλες ακρη?
 
Last edited by a moderator:

andy-chris

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Γειά σας! Ψάχνω παρέα για ταξίδι στην Ασία και συγκεκριμένα Ινδονησία, Σιγκαπούρη, Μαλαισία ή Ταυλάνδη, Καμπότζη, Βιετνάμ. Είμαστε νέο ζευγάρι αλλά δυστυχώς δεν έχουμε τόσο τολμηρούς φίλους (όπως λένε οι ίδιοι) που να θέλουν να ακολουθήσουν. Υπάρχει κανένας διαθέσιμος;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μόνοι σας να πάτε. Τι το θέλετε το άλλο ζευγάρι? Οσο άπειροι κι αν είστε οι χώρες είναι βατές, ασφαλείς και εύκολες.
Εδω με δικούς σου ανθρωπους ταξιδευεις και πολλές φορές υπάρχουν διαφωνίες, πόσο μάλλον με αγνωστους που θα τους συναντήσετε για πρώτη φορά. Μόνοι σας θα πάτε.. Το αποφάσισα. Αλλη ερώτηση?
 

spirdaki

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Γειά σας! Ψάχνω παρέα για ταξίδι στην Ασία και συγκεκριμένα Ινδονησία, Σιγκαπούρη, Μαλαισία ή Ταυλάνδη, Καμπότζη, Βιετνάμ. Είμαστε νέο ζευγάρι αλλά δυστυχώς δεν έχουμε τόσο τολμηρούς φίλους (όπως λένε οι ίδιοι) που να θέλουν να ακολουθήσουν. Υπάρχει κανένας διαθέσιμος;
Καλημέρα σας θέλω να κάνω ένα ταξίδι προς την μπανγκονγκ και μετα στο κο ταο για καταδυτικό τουρισμό.Είναι η πρώτη μου φορά που θα φύγω για αυτό το ταξίδι και τελειως μόνη μου.Δεν ξέρω εαν θα σας άρεσε κάτι τέτοιο?
 

κωστας 656565

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
δεν μλαω συγκεκριμενα γιατι δε με νοιαζει! θελω να ταξιδεψω ,θα ηθελα να ξεκινησω απο εναν ευρωπαικο προορισμο και οπου βγαλει!ακουω προτασεις! το ερωτημα μου ειναι αν ψαχνει κ καποιος αλλος οπως εγω συνταξιδευτη,ο προορισμος ειναι δευτερευον για μενα.!

εγω ψαχνωωωωωω συνταξιδευτεες!!!!!
ψάχνω παρέα για ταξίδια Ευρώπη η Ασια , αν ενδιαφέρεσε επικοινώνηστε μαζί μου
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom