Τί αντιπαθείτε περισσότερο σε ένα ταξίδι?

tiganitos

Member
Μηνύματα
65
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λεω για Καμενα Βουρλα
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
λιγο πριν τη προσγειωση πανω απο το Ε.Βενιζελος....κουναει πολυ
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Την πεθερά μου......που κάθε φορά που ακούει πως θα πάμε κάπου λέει: θα μας κοροϊδεύει ο κόσμος, σε εποχή κρίσης εσείς ταξιδεύετε......Το σκέφτομαι κ συγχίζομαι η γυναίκα
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Και καλα ολα τα αλλα ρε Γιωργο αλλα να πεσεις με σωβρακο και να σηκωθεις χωρις σωβρακο, δεν βλεπεις οτι κατι σου λειπει??:D
Μπρε, εννοεί με ένα βρακί λιγότερο στο σύνολο, αν ταξιδεύει συχνά φαντάζεσαι τι έξοδο είναι;
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Το οτι η αρραβωνιαστικια μου γνωριζει τις μερες που μπορει να παρει αδεια κανενα μηνα περιπου πριν και παντα δυσκολευομαι να βρω σχετικα φθηνα εισητηρια. Τρεχω και δεν φθανω τοτε :mad:
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Το οτι η αρραβωνιαστικια μου γνωριζει τις μερες που μπορει να παρει αδεια κανενα μηνα περιπου πριν και παντα δυσκολευομαι να βρω σχετικα φθηνα εισητηρια. Τρεχω και δεν φθανω τοτε :mad:
Α καλά είσαι..εμείς περιμέναμε ένα φιλικό ζευγάρι να δούμε πότε τους βολεύει κ στο τέλος μας είπαν πως δε μπορούν να πάρουν άδεια κ φυσικά δώσαμε αρκετάπαραπάνω στα εισητήρια από τις προσφορές πυ είχα βρει...
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Με ενοχλεί απίστευτα να μην έχει ο συνταξιδιώτης μου τα απαραίτητα (πχ αθλητικά παπούτσια, σακίδιο πλάτης) και να νοιώθω ότι περπατάω εγώ μια χαρά αλλά ο άλλος δικαιολογημένα θα κουραστεί σε λίγη ώρα. Ειδικά όταν το άτομο έχει κάνει πολλά ταξίδια δεν το καταλαβαίνω να μην έχει τα βασικά.
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Μακαρι,αυτο να ειναι ολο που λεει.....και ολα τα αλλα να ειναι καλα ;)
Μωρέ καλά είναι..περίπου..αλλά αυτό με τα οικονομικά, ειδικά όταν είναι αποκλειστικά από τη δουλειά μου..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.561
Likes
8.238
Την πεθερά μου......που κάθε φορά που ακούει πως θα πάμε κάπου λέει: θα μας κοροϊδεύει ο κόσμος, σε εποχή κρίσης εσείς ταξιδεύετε......Το σκέφτομαι κ συγχίζομαι η γυναίκα
Ελα μωρε, σιγα, υπαρχουν και χειροτερα... εχω φιλη που καθε φορα που ετοιμαζει ταξιδι με τον καλο της, ξεκιναει η πεθερα να εχει μελαγχολια και να λεει που θα την αφησουν μονη χηρα γυναικα...
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Ευτ
Ελα μωρε, σιγα, υπαρχουν και χειροτερα... εχω φιλη που καθε φορα που ετοιμαζει ταξιδι με τον καλο της, ξεκιναει η πεθερα να εχει μελαγχολια και να λεει που θα την αφησουν μονη χηρα γυναικα...
Ευτυχώς εμάς μένει μόνο στα οικονομικά ..
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.298
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Με χαλάει όταν κανονίζω ταξίδι με φίλους από άλλες πόλεις και μέχρι να συνεννοηθούμε, να αποφασίσουμε, να συμφωνήσουμε κλπ έχουν ακριβύνει τα εισιτήρια, άσε που καταλήγουμε και σε ξενοδοχεία πιο ακριβά απ' ό,τι είχα βρει αρχικά! :( Επίσης, δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να είμαστε αυτοκόλλητοι με την παρέα σε ένα ταξίδι... Εγώ θέλω να περπατώ όλη μέρα και να γυρίσω όσα μουσεία με ενδιαφέρουν. Γιατί θα πρέπει να ακολουθήσω κάποιον που θέλει να γυρνά από εστιατόριο σε καφετέρια κ.ό.κ.; (Δεν τον ακολουθώ, εννοείται, αλλά δεν θέλω να με κάνουν να αισθάνομαι τύψεις που χωρίζω από την παρέα...) Και με τον Γρηγόρη μου όταν ταξιδεύουμε θα χωριστούμε μια μέρα να πάω εγώ π.χ. σε καμιά πινακοθήκη και αυτός σε κανά ζωολογικό ή σε κανά μουσείο Τεχνολογίας..
Πω, πω, πολλή γκρίνια έβγαλα, ε; Δε νομίζω πως με χαλάει κάτι άλλο στα ταξίδια που λατρεύω!!!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Οταν πετυχαινω βροχή! Ειναι ο χειροτερος εφιάλτης μου! Δε μπορεις να κυκλοφορήσεις ανετα, δεν μπορεις να στηθεις να βγαλεις καλες φωτο κ.α....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.754
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom