Τανζανία Τανζανία - Πώς μπλέξαμε έτσι ρε φίλε...

Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
Οπως βλέπεις LULLU για αυτό το ΣΚ δεν σε άφησα στο έλεος των οικοκυρικών. Να δω τα δικά μου ποιός θα τα κάνει, που με τα γραψίματα κοντεύουν να ανεβάσουν πανό διαμαρτυρίας τα αρσενικά του σπιτιού μου! :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
Απολαυστικη!!
Μου αρεσει που παραλληλα με την ιστορια για το κάθε προορισμο που πας εξελίσσεται παραλληλα και μια προσωπικη ιστορια: ο απλος συντροφος που εγινε στεφανωμένος συντροφος, η βαλιτσα που στο πρωτο ταξιδι ηταν αρτιμελης τωρα πια εχει ειδικες ανάγκες κ. ο. κ....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Οπως βλέπεις LULLU για αυτό το ΣΚ δεν σε άφησα στο έλεος των οικοκυρικών. Να δω τα δικά μου ποιός θα τα κάνει, που με τα γραψίματα κοντεύουν να ανεβάσουν πανό διαμαρτυρίας τα αρσενικά του σπιτιού μου! :)
..ασε τωρα που φτιαχνοντας χριστουγεννιατικες κατασκευες για ενα παζάρι εχω και το νου μου αν υπαρχει νεο μηνυμα στη ιστορια σου και σε αυτη του ροζ γουρουνιου και της Ροζας....ετσι που παω θα περασουν και τα χριστουγεννα και εγω δεν θαχω τελειωσει ακομη ....
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Και δεν ξέρω αν στο είπα, μ αρέσει πάααρα πολύ ο τρόπος αφήγησής σου!!
Και δεν έχουμε φτάσει καν! Για πάμε!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.749
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Φτάσαμε; Τι έγινε; Πού πάμε τώρα; Μην μας αφήνεις στη μέση του διαδρόμου προσγείωσης και μας πατήσει κανένα αεροπλάνο...:)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Στο…. "παρα πέντε" μας έχει η συγγραφέας.
Επειδή είμαι παθών, να ξέρεις ότι και φαί θα κάψεις και ρούχα θα αφήσεις ασιδέρωτα και πατώματα ασφουγγάριστα και το σημαντικότερο μπορεί να ακούσεις και παραπονα που αποφάσισες να ξεδιπλώσεις το συγγραφικό σου ταλέντο εις βάρος άλλων υποχρεώσεων.
Σε παρακαλώ να κωφεύσεις και να συνεχίσεις ακάθεκτη. Σκέψου τι κοινωνικό έργο επιτελείς!
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Χαίρομα αφάνταστα που έχω μια τόσο ενθουσιώδη παρέα να μοιράζομαι τις περιπέτειες μας!!! Μην χαθείτε - έρχεται συνέχεια! (Για την ώρα προέχει το πλύσιμο πιάτων... Ο νιπτήρας έχει αρχίσει να μυρίζει σαν τον υπόνομο της Μπανγκόκ... :icon_evil:)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ο νιπτήρας έχει αρχίσει να μυρίζει σαν τον υπόνομο της Μπανγκόκ... :icon_evil:)
Εεεπ...εεεπ...εεεπ...πιπέρι στο στόμα: Μια χαρά μοσχοβολάει - εσχάτως - ο υπόνομος της Μπανγκόκ...πρέπει να ξαναπάς συντόμως για να το διαπιστώσεις ιδίοις όμμασι...;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom